Оригінальний та красивий спосіб сховати некрасиві труби

Часто вид на кухні або в іншій кімнаті псують труби, газові або водопровідні. Маленькі труби ще півбіди, а ось великі…

Позбутися їх, звичайно, навряд чи вдасться, а ось замаскувати їх можна. Таке маскування може стати цікавим декоративним рішенням, а ще за бажання її можна зробити функціональним, наприклад, перетворивши на поличку або навіть шафку з дверцятами і місцем для зберігання всередині.

Вам знадобляться:

  • картон;
  • гарячий клей;
  • клей ПВА;
  • паперові рушники або серветки;
  • фарба;
  • інструменти.

Насамперед заміряємо область навколо труб, яку необхідно закрити, не забуваємо відміряти також і глибину. Отримавши всі дані, малюємо просту робочу схему короба з усіма необхідними параметрами.

Потім, користуючись підготовленою схемою, з гофрованого картону або іншого відповідного матеріалу, наприклад, пластикових панелей, готуємо деталі майбутнього короба. Якщо ви використовуєте картон, то варто склеїти кілька, 3-5 заготовок між собою, щоб зробити їх щільнішими.

Також у випадку з картоном з нього можна підготувати декор, а саме деталі для імітації дошки або невеликої плитки. Заготовки також вирізаємо з картону та приклеюємо на основні частини короба.

Щоб згладити краї картонних «плиток» та їх лицьову сторону, скористаємося паперовими серветками та клеєм ПВА. Складки на серветках не обов’язково розгладжувати, вони можуть створити додаткову фактуру, якщо, звичайно, ви цього хочете.

Коли клей ПВА повністю висохне, можна переходити до фарбування деталей. У нашому випадку це виконано в кілька етапів – перший шар світліший, другий темний. Темний шар наноситься поверх повністю висохлого світлого шару, а потім за допомогою спеціального валика чи іншої відповідної техніки імітується фактура дерева.

Ось і все, тепер залишилося тільки з’єднати деталі короба один з одним і готово, зробити це можна за допомогою як гарячого клею, так і саморізів.

Джерело

Зберегти в Pinterest