Підняла з землі кілька гілок та шматочків кори і зробила чарівну річ для дому

Іноді те, що може стати родзинкою вашого інтер’єру, в буквальному сенсі валяється під ногами! Наступного разу, коли будете прогулюватися в парку або лісі, підніміть кілька гілок, зберіть трохи моху та деревної кори і зробіть чарівне казкове містечко, яке привертатиме загальну увагу і чудово оживить будь-яку стіну у вашому будинку. До цього проекту можна залучити і дітей.

Ідеально, якщо гілки, які ви використовуватимете для виробу, будуть приблизно однієї товщини. А ось довжина може бути різною. Крім того, знадобиться одна, найдовша, яка стане підставою. Гілки потрібно звільнити від дрібних гілочок та вирівняти зрізи. Після цього їх можна фарбувати художніми акриловими фарбами. Чудово виглядають яскраві чисті різноманітні кольори.

Шматочки кори також фарбуємо акрилом, але вже одного кольору.

Розподіліть пофарбовані будиночки-гілки на підставці і приклейте за допомогою клейового пістолета. Після цього приміряйте та наклейте «дах» з кори.

Чорною та білою фарбами зобразіть вікна та двері.

Підставку для будиночків прикрийте з мохом. Приклейте “дерева.” Дуже мило виглядатиме крихітна драбинка, зроблена з найменших гілочок.

До зворотного боку міні-містечка приклейте петлю з мотузки.

Ось і все: казкові будиночки готові прикрасити вашу оселю!

Джерело

Зберегти в Pinterest