Лайфхак, який наповнить світлом темний коридор або передпокій

Ця ідея прийшла до нас від китайських умільців — у них, як відомо, зустрічаються квартири-кімнатки без вікон. То як вони знайшли вихід із ситуації? Давайте розглянемо з прикладу даного коридору, який закінчується глухою стіною. Темний коридор, в який не потрапляє денне світло терміново потребував додаткового освітлення. Можна було б просто розмістити в ньому електричні лампи, але при цьому стояло завдання заощадити на електроенергії. Вихід знайшовся – зробити фальш-вікно як джерело світла!

Як зробити імітацію вікна на стіні з підсвічуванням

Робиться така конструкція просто, електрики витрачається на таке освітлення мало. Імітацію вікна можна зробити за допомогою молдингу та вощеного паперу (для матування вікон). Головне, щоб це вікно виглядало якомога природніше, наприклад, можна повісити фіранки, зробити підвіконня, розмістити штучні квіти в горщиках.

Нам знадобиться:

  • покриття для матування скла;
  • світлодіодна стрічка.

Замість вікна можна використовувати рамку зі склом, а грати зробити з пінопластових молдингів або двері з великим склом, наприклад:

Ще нам знадобляться кріплення для стіни.

Щоб світло розсіювалося рівномірно можна нанести на задню частину скла матове покриття або використовувати білий пергаментний або вощений папір. На раму приклеюється світлодіодна стрічка. Можна придбати відразу стрічку на клейкій основі або використовувати двосторонній скотч. Найкраще використовувати стрічку з білим світлом, так світло від вікна буде більш природним, але при бажанні підсвічування можна зробити будь-якого кольору, хоч зеленого, хоч синього.

А це пульт керування лампами. Тут є таймер, завдяки якому світильники працюватимуть лише вдень. Також фальш-вікно можна обладнати димером, за допомогою якого можна буде регулювати яскравість освітлення або датчик руху.

Для кріплення до стіни використовувалися такі куточки, які витримають всю конструкцію.

Ось така чудова ідея допомогла висвітлити темний коридор, виглядає дуже природно та красиво. Навіть стало затишніше, і навряд чи тепер хтось здогадається, що в кінці коридору знаходиться глуха стіна, а не вікно.

Для фальш-вікон можна використовувати такі лампи, вони теж споживають мало енергії і кріпляться до стіни:

#1

#2

#3

Використовуйте цю ідею у типових санвузлах та коридорах:

І навіть у вітальні та спальнях, як додаткове джерело світла:

#1

#2

Тепер ви знаєте кілька способів, як зробити імітацію вікна на стіні з підсвічуванням, яке додасть затишку в оселі і стане чудовою ідеєю додаткового світла, здавалося б, у безвихідній ситуації. Тепер можливо обладнати свій дім додатковими вікнами в тих місцях, де їх просто не повинно бути.

Джерело

Зберегти в Pinterest