Неймовірний об'ємний сад від англійського вишивальника

Пропонуємо вам вишитий об’ємний сад (“Embroidered Knot Garden”) від вишивальника Owen Davies. Owen Davies закінчив Royal School of Needlework (Королівську школу рукоділля) у 1994 році. Він став першим і єдиним чоловіком, який завершив навчання із набору 1872 року. Після закінчення навчання він був запрошений на роботу до майстерень у Палаці Хемптон-корт, де він і залишився працювати на комісіях та викладати у школі. За цей час він створив техніку “Embroidered Knot Garden” (“Вишитий вузликами сад”), на створення якої його надихнули околиці Хемптон-корт. Він пройшов довгий творчий шлях у розробці нових методів та стилів вишивання.

У 2003 році його попросили стати консультантом та навчити вишивці одного з героїв нового серіалу BBC. І продовжуючи навчати вишивці по всій країні, Девіс у співавторстві з Гілл Холдсворт у 2006 році випустив міжнародний бестселер “Embroidered Knot Gardens”. Книга була добре прийнята в США, де він був запрошений читати лекції та викладати. Зараз Owen Davies надалі лекції та давати майстер-класи, як вдома, так і за кордоном.

Його мета — спонукати якнайбільше людей “взятися за голку” та створювати мистецтво вишивки — мистецтво, яке так само актуальне сьогодні, як воно було для наших предків за старих часів.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

Кілька відео про автора унікальної техніки вишивання:

#1

#2

Джерело

Зберегти в Pinterest