Милий подарунок у техніці макраме самотужки. Впорається кожен

Якщо ви хочете зробити комусь недорогий, але приємний подарунок, то можна задуматися над його саморобним виготовленням. Адже подарунки, зроблені самотужки, мають своє неповторне тепло і душу. Не обов’язково починати щось грандіозне, можна почати з малого, наприклад, ось з такого затишного брелока або підвіски в техніці макраме.

Вам знадобляться:

  • тонка нитка – 30 см;
  • 3 мм макраме мотузки – 40 см і 80 см (для ніг і рук з тулубом);
  • 4 мм макраме мотузки – 50 см – 2 шт. (для шортів);
  • дерев’яна намистина (2 см) – для голови;
  • матеріал для волосся.

Почнемо з голови. Беремо тонку нитку та коротку мотузку для ніг. Складаємо їх навпіл та з’єднуємо навхрест.

Потім беремо намистину і надягаємо її на тонку нитку для підвісу. Після цього на нитки за допомогою вузла закріплюємо майбутнє волосся. У нашому випадку це також нитки, але можна використовувати і, наприклад, шерсть для валяння.

Розподіляємо «волосся» по кулі і фіксуємо їх за допомогою клею, створюючи бажану зачіску. Зайве обрізаємо.

Далі переходимо до шортів або штанів. Для цього беремо обрану нитку та позначаємо кінець штанини, зав’язуємо на ній кольорову нитку звичайним вузлом. Потім обв’язуємо її навколо ноги: обидва кінці перекидаємо на один бік, один зверху, інший знизу, і зав’язуємо вузлом, приховуючи ногу під ним.

Зверху зав’язуємо ще один такий самий вузол, так доходимо до верхньої межі штанини. Аналогічно створюємо і другу штанину.

На тулуб має залишитися 4.5-5 см. Кінці кольорових ниток, що залишилися від штанин, приклеюємо вище по нитці ніг. На кінцях самих ніжок зав’язуємо вузлики на бажаному рівні, зайве обрізаємо.

Далі переходимо до обплетення тулуба. Спочатку робимо петлю на правий бік, а потім вузлами, аналогічно штанам, обплітаємо весь тулуб до верху (голови).

З довжини нитки, що залишилася, формуємо руки: на потрібному рівні зав’язуємо вузлики, а зайве обрізаємо. Готово! За бажання можна додатково задекорувати ляльку будь-якими елементами.

А нижче ви можете подивитись детальне відео про те, як зробити таку затишну ляльку-макраме самотужки:

Джерело

Зберегти в Pinterest