Не купуйте дитячий вігвам. Тут ви дізнаєтеся, як зробити його своїми руками. Майстер-клас

Всі ми в дитинстві любили будувати будиночки з підручних матеріалів. У хід йшли диванні подушки, ковдри, покривала і багато ще чого. Ми відчували себе в ці моменти справжніми будівельниками, дизайнерами, так як створювали хоч маленький, але особистий простір. Сьогодні ми пропонуємо знову зануритися в дитинство і створити вже для своїх дітей будиночок у вигляді вігвама. Ваші діти точно залишаться задоволені і будуть сильно вами пишатися. Отже, як зробити вігвам для дітей своїми руками. Перш ніж перейти до майстер-класу пропонуємо вам подивитися добірку фото вігвамів для дітей та домашніх улюбленців!

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Як зробити вігвам для дітей своїми руками майстер-клас

Вам знадобиться:

  • міцна тканина 315*137 см, яка витримає дитячі ігри;
  • 4 дерев’яні круглі палиці діаметром 2-2,5 см і довжиною 150 см (дерев’яні палиці можна замінити пластиковими трубами);
  • міцна мотузка для фіксації верхівок палиць;
  • стрічка або тасьма для фіксації вхідних втулок.

Конструкція такого вігваму дуже міцна і надійна, але в той же час складна, тому докладаємо покрокові фото, які спростять процес даного будівництва.

Схема дитячого вігваму:

Розкрій деталей дитячого вігвама на відріз тканини:

На прямокутнику тканини розмітьте трикутники, таким чином, щоб два трикутника знаходилися на одній стороні і один трикутник з двома половинками іншого трикутника знаходилися на протилежному боці. Між вершинами всіх трикутників залиште зазор 4 см – це зазначено на схемі. Довжина підстави (низу) кожного трикутника 152 см. Довжина підстави половинок 77,5 см, що в сумі буде 77,5 + 77,5 = 155 см. Таким чином ми отримуємо прибавку на підгин для кожної втулки 1,5 см. Ви можете зробити надбавку більшою. З решти тканини (на схемі справа) будемо шити кишеньки для палиць. Кишеньки пришиваються окремо до бічних сторін трикутників всередині вігвама.

Спершу зшиваємо між собою дві половинки трикутників на 30 см від верхнього краю. Нижче 30 см від верхнього краю половинки НЕ зшиваються, оскільки це буде вхід в вігвам. Краї тканини “дверей” підгинаються і прошиваються. Для того щоб “двері” замикалися їм можна додати вагу, пришивши до них товсту мотузку, бахрому чи красиву тасьму. При бажанні можна вшити блискавку, як у справжніх наметів, або пришити зсередини вігваму ґудзик з петелькою. На схемі нижче показана невелика шнурівка, яка також прекрасно закриває “двері” вігвама.

З зовнішніх сторін половинок трикутників пришиваємо стрічки, відступивши 50 см від нижнього краю. Стрічками в майбутньому будемо фіксувати “двері” для входу в наш вігвам. Дві стрічки пришиваються з двох протилежних сторін під прямим кутом до сторони трикутника. Таким чином стрічка повинна бути як ззовні вігвама, так і всередині. На схемі внутрішня частина стрічки позначена пунктиром.

Зшиваємо всі трикутники між собою, як показано на схемі вище. Пришиваємо кишеньки для палиць до стиків трикутників з виворітного боку. Верхні частини кишеньок залишаємо відкритими, в них ми будемо вставляти опорні палиці, нижні частини закриваємо швом. Верхні частини трикутників обробляємо косою бейкою. Таким чином кишеньки повинні бути всередині вігвама.

Вигляд вігваму ззовні:

Наступним етапом необхідно зшити між собою решту сторін трикутників, пришити до них кишеньки. І можна переходити до етапу встановлення вігвама. Вставляємо палки в кишеньки, перев’язуємо палиці зверху міцною мотузкою. Встановлюємо вігвам, фіксуємо стрічками вхідні “двері” і вперед до веселих ігор в новому будиночку. Додатково до вігваму можна пришити кишеньки для іграшок, вирізати віконця, закріпити шторки, пришити липучки і багато іншого.

Покрокова схема всіх етапів створення дитячого вігваму:

Дітлахи дуже люблять затишні куточки, де можуть усамітнитися і відчути себе захищеними. Не випадково багато дітей люблять ховатися під столом. А такий яскравий і затишний курінь стане для них чудовим подарунком. Вігвам легко складається і розкладається, його легко буде переносити з місця на місце. Тепер, коли ви знаєте, як зробити вігвам для дітей своїми руками, вам не обов’язково купувати його. Такий вігвам прикрасить будь-яку дитячу кімнату, принесе багато радості і веселих ігор.

Джерело: fairy-hobby.ru

Зберегти в Pinterest