Модна лялечка-помпон самотужки. Майстер клас

Цих чарівних лялечок хочеться взяти в руки і вже не розлучатися – такі милі! Ви можете використовувати таку лялечку як брелок для ключів, прикрасу для сумки або брошки для одягу – варіантів маса. Головне, що зробити таку красу дуже просто, а чудовий результат гарантований! Порадуйте себе та своїх друзів колекцією різнокольорових симпатичних лялечок-помпончиків.

З картону вирізаємо два кола діаметром 12 см. Діаметр внутрішнього отвору 4 см. На обох колах вирізаємо невеликий сегмент.

Фатин нарізаємо смужками шириною 8 см. Чим більше буде фатину – тим пишнішою вийде спідничка. Поступово намотуємо смужки на картонні заготовки. Останній хвостик тимчасово заколюємо шпилькою, щоб не розпускався.

Між картонними заготовками прокладаємо тоненьку смужку фатину. Поступово розрізаємо ножицями витки із зовнішнього боку, рухаючись між картонними колами та підхоплюючи прорізану частину фатину смужкою. Коли всі витки будуть повністю прорізані, стягуємо та туго зав’язуємо кінчики смужки. Після цього виймаємо фатиновий помпон із шаблону. Ножицями надаємо форму ідеальної кулі.

З шматочка бежевого трикотажу вирізаємо коло діаметром 10 см (якщо бежевого трикотажу не знайшлося, можна пофарбувати чаєм або кавою білу тканину). Збираємо його на нитку по краю. «Мішечок», що вийшов, щільно набиваємо наповнювачем, надаємо округлу форму, стягуємо, нитку закріплюємо.

Перманентними маркерами чи акриловими фарбами малюємо обличчя. Рум’янимо щічки звичайними рум’янами та ватною паличкою.

На картонний прямокутник завдовжки 18 см намотуємо пряжу. Перев’язуємо її з одного краю, розрізаємо з іншого. Волосся, що вийшло, підклеюємо на потилиці.

Потім, розподіливши пряжу по тильній стороні голови, піднімаємо нагору, робимо хвостик і перев’язуємо. Далі, підклавши палець, перекидаємо хвіст до лиця, формуємо бабетту і знову перев’язуємо. Рівняємо чубчик, який у нас вийшов.

Прикрашаємо зачіску лялечки кольоровою стрічкою і приклеюємо її до тіла-помпону.

Ще пара квіточок як завершальний штрих, і чарівна лялечка готова!

Джерело

Зберегти в Pinterest