Об'ємні сніговики: дуже проста техніка - чудовий результат

Симпатичні і харизматичні об’ємні сніговички з фоамірану стануть справжньою знахідкою для новорічної ялинки. Використовувати їх можна також для створення різнопланових зимових композицій, панно, прикраси святкових букетів і подарунків. Тим часом зробити їх дуже просто. До цього захопливого заняття можна залучити і дітей.

Необхідні матеріали:

  • кілька листів глітерного фоамірану
  • синельний дріт
  • маленькі помпони
  • вузька стрічка
  • клейовий пістолет

З білого фоамірану вирізаємо 10 кружечків діаметром 5 см. Ділимо кожен навпіл, щоб позначити лінії згину. З тильного боку під лінійку з натиском проводимо пряму лінію за допомогою зубочистки або пластикового стеку.

Кожен з кружечків згинаємо навпіл, лицевою стороною всередину, а потім склеюємо прилеглі половинки між собою. Після того як всі кружечки склеєно, склеюємо половинки першої і останньої деталей.

В результаті отримуємо нижню «снігову кулю». Щоб закрити отвір, відрізаємо невелику смужку фоамірану, скручуємо її равликом і поміщаємо всередину.

Для голови знадобиться всього 2 кружечка діаметром по 4 см. Далі всі деталі вирізаються по ходу роботи без попередніх вимірів. Приклавши один з кружечків до листу фоамірану, формуємо шапочку. Задавши потрібну форму і підігнавши розмір майбутньої шапочки, вирізаємо другу деталь, використовуючи першу в якості шаблону. Потім вирізаємо очі, рот, рукавиці і ґудзики.

Склеюємо між собою заготовки голови тильними сторонами всередину. Зверху одягаємо шапочку. По колу робимо обрамлення з синельного дроту. Край шапки доповнюємо рядочком з крихітних помпонів, діаметром в 1 см, при бажанні їх можна зробити самотужки із залишків синтепону чи вати. Далі залишається вирізати і приклеїти дрібні деталі: очі, ніс, рот, рукавички, ґудзики.

Доповнюємо нижню кулю декоративною підставкою, зверху приклеюємо голову. На стику куль пов’язуємо шарфик з вузької стрічки. По одному з ребер нижньої кулі робимо ряд ґудзиків, з боків приклеюємо рукавиці, доповнюємо їх помпонами. Ще один помпон наклеюємо на шапку при необхідності доповнюємо його мотузкою для підвішування іграшки.

Більше подробиць, що стосуються створення симпатичного сніговичка в відео нижче:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest