Нереально швидкий, оригінальний та бюджетний міні-подарунок самотужки

Бажаєте додати якусь недорогу та оригінальну деталь до подарунка? Або вручити щось приємне на Новий Рік? Погодьтеся, завжди добре мати кілька бюджетних, але оригінальних подарунків, так би мовити, про запас для випадкового гостя чи вітання. Зробити такі подарунки можна самотужки. Наприклад, ось такий мандариновий вінок — це дуже бюджетно, просто і водночас оригінально та дуже по-новорічному!

Вам знадобляться:

  • мандарини;
  • прозорий пакувальний папір;
  • джутовий шпагат;
  • декор.

Все дуже просто: беремо досить щільний прозорий папір і відрізаємо від нього прямокутник відповідного розміру. Викладаємо на папір мандарини, на однаковій відстані одну від одної, а потім скочуємо все в циліндр.

Далі беремо джутовий шпагат або пряжу і перев’язуємо місце між мандаринками, відокремлюючи таким чином кожен фрукт. З кінців мотузочки зав’язуємо бантики.

Оформивши таким чином всі мандаринки, формуємо з заготовки, що вийшла кільце, кінці добре зв’язуємо один з одним за допомогою того ж джутового шпагату.

Ось і все оригінальний вінок із мандаринок готовий, справа залишилася тільки за декором. Для нього чудово підійдуть штучні або живі хвойні гілочки, спеції, наприклад, бадьян та палички кориці, а також інша різноманітна новорічна атрибутика.

А нижче ви можете переглянути відео про те, як зробити цей та інші оригінальні новорічні міні-подарунки самотужки:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest