Яскрава ідея з непотрібних обрізків тканини

Залишки тканини та клаптики – справжній скарб для креативних рукодільниць. З непотрібних здавалося б речей можна зробити чудові елементи декору. Так, залишки тканин можна перетворити на яскраву та зручну подушку для крісла.

Для того, щоб полегшити роботу, підготуйте два картонні шаблони: один розміром 11*11 см та другий 14*14 см. З більших клаптів виріжте квадрати зі стороною 14 см. З інших підготуйте квадратні заготовки зі стороною 11 см.

Кількість необхідних квадратів залежатиме від розмірів крісла для якого шиється сидіння.

Складіть заготовки розміром 11*11 см у трикутник і зробіть невеликий надріз в центрі. В результаті посередині квадрата з’явиться отвір.

Складіть один маленький квадрат і один великий і скріпіть їх затискачами таким чином, щоб сторона заготовки дорівнювала 11 см. Для цього на клапті більшого розміру сформуйте складки посередині.

Зшийте всі заготовки за допомогою швейної машини.

Розкладіть підготовлені квадрати на столі в порядку, в якому ви хочете бачити їх у готовому виробі, і з’єднайте між собою шпильками.

Прошийте всі елементи на швейній машині.

Наповніть квадрати синтепоном через отвори на внутрішній стороні. Зашийте дірочки нитками у колір.

Щоб нижня частина подушки виглядала акуратніше, підготуйте відріз тканини розміром трохи більше самого виробу.

Зверху на тканину покладіть шар утеплювача, а потім зшиті квадратики. Підверніть краї тканини, утворюючи красиві бортики. З’єднайте деталі між собою нитками у колір.

Подушка, зшита із залишків тканини, виходить дуже симпатичною. На ній буде дуже приємно та зручно сидіти під час роботи чи відпочинку.

Джерело

Зберегти в Pinterest