Чарівна ялинка з пряжі: зв'яжіть гачком смішну "сидячу ялинку" з ніжками. Схема + відео

Чарівна ялинка з ніжками – забавний інтер’єрний декор до свят, від якого всі будуть у захваті! А головне, зв’язати таку красу можна гачком без особливих труднощів і лише за один день.

Почніть в’язати шкарпетки. Оскільки надалі вони будуть приклеєні до дроту, то вив’язувати п’ятку, як на справжніх шкарпетках, немає потреби. Потрібно зв’язати дві однакові «ковбаски». Спочатку зробіть кільце, в яке в’яжіть 6 стовпчиків без накиду (СБН). На другому ряду зв’яжіть по 2 СБН у кожну петлю. Після цього зв’яжіть третій ряд, але вже по одній петлі в кожну з 12 петель, що вийшли. Тепер приєднайте пряжу іншого кольору та знову зв’яжіть 12 петель. Процедура зміни пряжі кожен новий ряд триватиме, доки ви не зв’яжете досить довгу шкарпетку (приблизно 13 рядів після перших 2 формувальних). Зв’яжіть дві такі шкарпетки.

Початок в’язання шапки для ялинки схоже на початок в’язання шкарпетки. Зробіть кільце, яке зв’яжіть 5 СБН. На другому ряду в першу петлю пров’яжіть 2 СБН, далі по колу зв’яжіть 6 СБН. Потім знову 2 СБН та 7 одиночних. Подивіться на інструкцію нижче, вона покаже, як саме потрібно в’язати.

Зверніть увагу: перші ряди в’яжуться червоною пряжею, а починаючи з 10 ряду приєднується біла.

Зв’язати помпон для шапочки теж дуже просто: повторіть перші 3 ряди зі схеми, затягніть помпон, що вийшов, потім зв’яжіть ланцюжок з повітряних петель, який приєднайте до шапочки.

Найцікавіше – в’язання ялинки. В’яжеться вона легко і просто, але для неї буде потрібна пряжа: зелена і пухнаста. Пошукайте схожу в магазинах для творчості – там завжди великий вибір. Складається ялинка з таких в’язаних гілочок, як на фото нижче.

Зробити їх дуже просто. Наберіть 15 повітряних петель (ПП), і починаючи з другої петлі пров’яжіть у кожну наступну по одному СБН. Після цього наберіть новий ланцюжок, але вже з 22 петель, починаючи з другої петлі, також зв’яжіть ряд СБН.

За такою схемою зв’яжіть цілу смужку з гілочок, доки не дійдете до в’язання 4 ПП. Як бачите, в’язання йде зменшенням рядів з повітряними петлями. Це зроблено для того, щоб знизу ялинка була пухнаста, а вище – звужувалась, як і справжня ялинка.

Нарешті, приступаємо до збирання ялинки. Для цього приготуйте дріт, який ви перекрутили.

І зігнули, формуючи ніжки. Це і буде каркас ялинки: спинка та ніжки.

Дріт обмотайте будь-якою щільною пряжею, краї приклейте на будь-який клей (наприклад, клей-момент).

Починаючи знизу, приклейте кінчик найдовшої смужки із в’язаними гілочками і намотайте всю смугу на кабель. Розпушіть ялинку руками.

Приклейте шкарпетки та шапочку. Як бачите, все дуже просто, але результат чудовий!

Детальніше про те, як зв’язати ялинку з ніжками, дивіться у відео нижче:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest