Найпростіші та наймиліші ялинки-іграшки своїми руками

Милих та затишних подарунків багато не буває! Погодьтеся, напевно, більшості з нас буде приємно отримати на додаток до подарунка ось таку ялинку, стиль якої багатьом нагадає бохо або рустик. Така затишна і тепла ялинка стане прекрасною новорічною прикрасою в абсолютно будь-якому інтер’єрі. Зробити ж її дуже просто.

Вам знадобиться:

  • щільний картон;
  • джутовий шпагат;
  • пряжа;
  • гарячий клей;
  • декор.

Каркас ялинки буде картонний, тому перед початком обплетення вам необхідно підготувати такі заготовки “трикутник+квадрат знизу”. Найкраще для цієї мети підійде палітурний картон — досить тонкий, але водночас досить міцний.

Обплетення починатимемо зі стовбура, у нашому випадку для нього використовується тонкий джутовий канат — просто обв’язуємо ним стовбур по колу, фіксуючи нитку за допомогою клею.

Далі аналогічним чином продовжуємо обплетення “гілок” майбутньої ялинки. У нашому випадку для цього використовується пряжа на макраме, але також добре підійде й інша різноманітна пряжа і навіть джут.

У верхній частині ялинки приклеюємо петлю-підвіс, місце склеювання маскуємо за допомогою будь-яких декоративних елементів, наприклад, дерев’яних зірочок.

Ну от і все! Тепер справа залишилася тільки за декором, відмінно для цього підійдуть всілякі намистини, а також блискучі елементи, у тому числі мотузка із люрексом.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest