Ефектна підставка для пасхальних яєць. Таку захочуть усі, хто побачить

Гарний великодній стіл – це багатовікова традиція. Господині змагаються між собою у випічці паски і фарбуванні яєць. Особливе місце займає оформлення столу, за який запрошують рідних і друзів. Центральне місце, як правило, відводять підставці для яєць. У продажу зустрічається чимало пластикових і керамічних блюд і вазочок, але по-справжньому оригінально і ефектно розкласти різнокольорові символи допоможе підставка, зроблена самотужки.

Виріжте з картону 5 кіл діаметром 20 см. Чотири з них склейте між собою і зробіть в центрі отвір, щоб в нього помістилася дерев’яна паличка діаметром приблизно 8-10 мм. Після цього знизу наклейте п’яте коло, в якому немає отвору.

Виріжте ще одне коло. На цей раз діаметром 21 см. За допомогою клейового пістолета приклейте до його зрізу невисокий бортик.

Ще два склеєних між собою кола, діаметр яких дорівнює 22 см, стануть основою сукні для курочки. Розділіть коло на 12 рівних сегментів, в найширшій частині яких потрібно зробити закруглення і вирізати. Проробіть в центрі отвір для палички-основи. Після цього змастіть поверхню «квітки» клеєм ПВА і приклейте мішковину.

Далі для проекту знадобляться 12 деталей ввігнутої форми висотою з одного боку 18 см, з іншого – 2 см і шириною 10 см.

Ці деталі необхідно обклеїти мішковиною з обох сторін.

З пряжі яскравого кольору зв’яжіть гачком простий ланцюжок (можна використовувати і готовий шнурок) і обклейте ним частину, яка згинається і меншу висоту «куточків». Щоб пряжа при відрізанні не розпускалася, змастіть кінчик клеєм з пістолета. Вставте в «квітку» паличку-основу і наклейте кілька «куточків», промащуючи їх клеєм тільки по нижньому зрізу. Тепер видавіть клей з пістолета в отвір для палички, щоб остаточно зафіксувати її, а також склейте «квітку» з п’ятьма колами підставки. Після цього наклейте «куточки», що залишилися а також скріпіть їх клеєм з паличкою-основою.

На смужку картону наклейте мішковину. Вам знадобиться 12 шматочків, щоб зробити «кишеньки» для яєць. За допомогою клею зафіксуйте смужки-обмежувачі на їх місцях. Якщо ви хочете, щоб «кишеньки» виглядали контрастно, попередньо потрібно вибілити мішковину. Після наклеювання всіх 12 деталей, стик і картонний зріз закрийте, приклеївши товсту косичку або шнур.

Для основи голови курочки підійде пінопластове яйце. Його можна замінити пластиковим, зробленим з паперу або фольги. Обмотайте яйце джгутом, закріплюючи шнур клейовим пістолетом. Ворсинки, що стирчать заберіть за допомогою запальнички, а в дні зробіть отвір.

З кольорового фоамірану виріжте гребінець, дзьоб і “коралі”. Осі приклейте або готові, або намальовані на папері. Промажте клеєм поглиблення і прикріпіть головку на палицю-тримач. Щоб приховати місце, де палка-основа стикується з верхівками куточків, намотайте трохи пряжі. Прикрасьте фігурку бантиком і не забудьте про крила: картонні форми, обклеєні вибіленою мішковиною і ланцюжком з пряжі.

Для того, щоб курочка крутилася, насипте в підставку намистинки. Вставте конструкцію на місце.

Красива підставка для крашанок готова! Ще більше подробиць її виготовлення – у відео нижче.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest