В'язані картини в стилі фріформ

Незважаючи на те, що у в’язанні в основному керуються схемами, в ньому є місце для творчості. І техніка фріформ головне тому підтвердження. Відмінною особливістю полотна в техніці фріформ є його незвичайна рельєфна фактура. Техніка фріформ подібна живопису. І сьогодні ми хочемо вас познайомити з Анною Сайфуліною, яка в’яже картини в цій техніці.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

Майстер клас зі створення подушки в стилі фріформ

У майстер класі будуть описані етапи роботи, але зробити точну копію цього виробу не можна, тому що в’язана картина подібна живопису, де кожен дотик пензля неповторний. Далі зі слів автора.

А все починається з ідеї! Я знаходжу те, що мене надихає! Природа, живопис! За основу я взяла пейзаж іспанського художника Херм Англад Камараса.

Далі підбір пряжі. Чим більше у вас пряжі різних відтінків і фактур, тим краще! Ось частина моїх запасів.

На папері форматом 40*40 см я малюю ескіз.

І приступаю до роботи. Все починається з ланцюжка з повітряних петельок. Фріформ характерний тим, що спочатку в’яжуться скрамблі, тобто фрагменти, які потім зшиваються в цілісне полотно. Я відійшла від цього і намагаюся в’язати полотно відразу, зрідка пришиваючи частини.

#

#

#

#

Основна робота зроблена. Тепер потрібно обробити виворіт. Я вважаю що, як і в вишивці, у в’язанні виворіт – це обличчя майстра!

#

Перу частини виробу в м’якій мильній воді.

Просушую на рушнику.

Зшиваю частини рачими петлями (кроком).

Мій найбільш нелюбимий етап: пришивання потаємної блискавки.

А тепер готовий результат:

Джерело: sozdavaisam.ru

Зберегти в Pinterest