Паперові ліхтарики "Пташка в клітці" для дитячої кімнати

Цими чудовими ліхтариками можна прикрасити дитячу кімнату або ж, наприклад, вікно. Можна влітку повісити їх на балконі або веранді.

Нам потрібно:

  • кольоровий картон з візерунками (можна використовувати коробки від цукерок)
  • мотузочка, яку Ви можете попередньо зв’язати гачком
  • двостороння клейка стрічка
  • пластикові кришки від морозива або від йогурту
  • маленький штифтик
  • діркопробивач
  • ножиці

Інструкція по виготовленню ліхтариків

Почнемо з того, що наріжемо смужки паперу, які необхідні для виготовлення прутиків клітки. Довжина смужки приблизно 30-35 см. На одну пташину клітку Вам буде потрібно 4 смужки.

Потім за допомогою діркопробивача виконаємо отвори в центрі кожної смужки. Смужки на час відкладемо в сторону і займемося виготовленням пташок.

Шаблон можна скачати тут.

По шаблону виберіть вподобану пташку, переведіть її на картон і виріжте.

В тулубі пташки ближче до верхнього краю виконайте отвір за допомогою діркопробивача.

Відріжте мотузку довжиною 35 см. Протягніть її в тільки що зроблений отвір і зав’яжіть. На відстані 4-5 см над пташкою зав’яжіть вузлик.

Пропустіть мотузочку через отвори в смужках паперу, опустіть смужки до рівня вузлика. Закріпіть смужки разом поруч з вузликом за допомогою штифтика.

Займемося підставкою для клітки. Наклейте двосторонню клейку стрічку на край кришки. Візьміть смужки з прикріпленою до них пташкою. Розправте смужки так, щоб вони нагадували зірку. Приклейте рівномірно кінці смуг на край кришки.

Від кольорового картону відріжте смужку шириною 4 см і довжиною, достатньою для того, щоб обернути навколо кришки. Прикладіть відрізану смужку картону до кришки і притисніть пальцями, щоб вона приклеїлася.

Клітка готова! Ви можете зробити кілька штук і розвісити їх. Це дуже простий майстер клас, його легко можна виконати разом з дітьми.

Джерело: sozdavaisam.ru

Зберегти в Pinterest