Веселкове пасхальне желе - справжня окраса свята

Великдень – одне з тих свят, яке в багатьох сім’ях відзначають за багатим столом, з великою кількістю різноманітних страв. В цьому році у вас є шанс здивувати тих, хто збереться разом з вами святкувати, цікавим і оригінальним десертом. Оформити його можна в вигляді веселкового яйця.

Для втілення такої ідеї знадобиться:

  • пластикові роз’ємні яйця;
  • кольорове желе швидкого приготування;
  • медичний шприц без голки;
  • антипригарний спрей (можна замінити олією);
  • збиті вершки;
  • картонні підставки від звичайних яєць;
  • дриль

Якщо у вас немає якихось інгредієнтів, їх можна замінити більш звичними продуктами. Вам знадобиться желатин, ягідний сік, ванілін, цукор і сметана.

В першу чергу необхідно підготувати пластикові яйця. Можна купити спеціалізовані форми, або використовувати дитячі іграшки. Такі роз’ємні яйця продають разом з льодяниками на паличці. У верхній частині форми потрібно зробити отвір, це легко зробити електродрилем.

Через нього буде заливатися желе. Видаліть всі пластикові крихти, щоб вони не потрапили в їжу.

Гарненько промийте всі форми в мильній воді, прополощіть і висушіть.

Далі потрібно зробити так, щоб желе не прилипло до форми занадто сильно. Для цього потрібно збризнути форми спеціальним антипригарним спреєм. Його легко можна замінити рафіновану олію без запаху. Наносите дуже тонкий шар.

Зберіть форми і встановіть на картонний лоток від яєць. Якщо його немає – вам підійдуть звичайні чашки або склянки. Важливо, щоб яйця стояли вертикально, адже їх положення вплине на майбутній малюнок желе.

Далі змішуємо желе за рецептом на упаковці. Якщо ви, вирішите використовувати напівфабрикат, вам потрібно буде лише залити вміст пачки водою. Але желе дуже легко робити самостійно. Розведіть желатин згідно з інструкцією на упаковці, додайте цукор і ягідний або фруктовий сік.

Для кожного кольору доведеться використовувати окремий посуд. Ложку можна кожен раз полоскати в теплій воді.

Тепер необхідно приготувати молочне желе. Перший варіант: додати ложку збитих вершків до прозорого. Можна приготувати молочне желе з желатину, сметани, цукру і ваніліну. Воно буде не менш смачним.

Кожне “яйце” буде складатися з двох видів желе.

Наберіть молочне желе в шприц і залийте по 10 мл в кожну з форм.

Голку надягати не потрібно. Заливайте желе в просвердлені отвори.

Після цього відправляйте форму в холодильник на 10-15 хвилин. Таким чином повинен буде застигати кожен новий шар. З кожним разом потрібно буде тримати форми в холодильнику меншу кількість часу. Чим більше желе у формі, тим швидше воно буде застигати.

Дістаньте форми з холодильника і залийте вже прозорий шар желе.

Після того, як з першим кольором робота закінчена, вимийте весь посуд у теплій воді. Далі приступайте до приготування желе нового кольору тим же способом.

Ось така краса повинна вийти в результаті:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest