З чого в'язати на літо? Оригінальні ідеї з рафії, схеми й описи

Готуй сани влітку, а пляжну сумку і капелюх навесні! Найпрактичніші рукодільниці вже давно придумали, що в’язати на літо. Ми теж активно готуємося до спекотного сезону і пропонуємо вам познайомитися з пряжею рафія, з якої може вийти безліч цікавих речей!

Що таке рафія?

Назва рафія може мати кілька варіантів змісту. Спочатку так називали матеріал для плетіння, що складається з пальмового листя. Рафію можна зустріти у флористиці, де вона служить прикрасою букетів, а також декоруванні подарунків в якості обгорткової стрічки. Однак рафію пристосували і для в’язання, зробивши з неї зручний і практичний матеріал для в’язання.

Але варто згадати, що в дуже рідкісних випадках рафія для в’язання складається з пальмового листя.

В основному це волокно, отримане хімічним шляхом з целюлози. Воно відмінно імітує текстуру, колір і зовнішній вигляд матеріалу з пальмового листя, проте ним не є. Це нітрохи не позначається на якості матеріалу, пряжа рафія як і раніше має ряд привабливих для в’язальниць якостей:

  • рафія не схильна до механічних пошкоджень, легко відновлює форму навіть після розпуску виробу. Це не одноразова пряжа;
  • ця пряжа не вигоряє на сонці, тому підходить для в’язання літніх речей;
  • добре пропускає повітря;
  • відрізняється міцною текстурою, не рветься поперек нитки.

ВАЖЛИВО: в’язати з рафії краще гачком!

Догляд за виробами з рафії: прати рафію не рекомендується, краще обробляти вироби з неї паром, хоча м’яке ручне прання все ж можливе.

Що можна зв’язати з рафії?

Капелюхи, панами

Спочатку рафія призначалася для в’язання капелюшків, і дійсно, головні убори з цього матеріалу виходять просто чудові. Цього літа в моді будуть широкополі капелюхи з потертим ефектом, тобто краї капелюха повинні бути ніби необробленими.

Просту панамку з рафії можна зв’язати досить швидко, для цього вам вистачить одного моточка рафії і одного вільного вечора.

Опис:

Сумки

Сумки, клатчі і рюкзаки з рафії – це необхідна річ цього літа. Тренд на натуральні матеріали не проходить і в 2021 році, так що швидше за беріть в руки гачок і в’яжіть собі зручний аксесуар, який підійде до будь-якого вашого образу.

Можна спробувати зв’язати так звану сумку для покупок. Ця сумка знову увійде в моду і стане в нагоді в сезон відпусток і пляжного відпочинку.

Буквально за вечір у вас може вийти поясна сумка з рафії – це відмінна річ для тих, хто не любить бездонні сумки, де вічно губляться життєво необхідні дрібниці. Зручний, функціональний аксесуар (ремінь і сумка в одному) – кращий подарунок для вишивальниці, яка любить мінімалізм і порядок!

Як в’язати з рафії?

В’язати з рафії досить просто: її можна безкінечно розпускати, так як при цьому вона не втрачає форму і не деформується, головне правильно підібрати візерунок. Найчастіше з цього матеріалу в’яжуть досить прості, базові візерунки гачком.

Ідеї в’язаних виробів із рафії

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

Відео майстер-класи

#1

#2

#3

#4

Джерело: sozdavaisam.ru

Зберегти в Pinterest