Неймовірний декор із скляних пляшок. Майстер-клас

Шикарний глиняний будиночок зі скляними вікнами – самодостатній інтер’єрний декор. Витончений і стильний, він може виступати в якості нічника. Є в ньому і додаткова родзинка – відсіки, які можна використовувати в якості скарбнички або для зберігання прикрас. Зробити такий будиночок нескладно самостійно, потрібно всього лише захотіти і запастися необхідним матеріалом.

Серед скляних баночок і пляшок підбираємо такі, які добре стикуються між собою. Частина з них буде перебувати в перевернутому вигляді. Саме так можна отримати цікавий каркас для майбутнього будиночка. Попередньо добре вимивши і висушивши ємності, скріплюємо їх між собою гарячим клеєм.

Щоб до кінця задати форму, доповнюємо основу картонними деталями. Важливо, щоб картон був щільним, інакше при накладенні зверху шару глини, будиночок буде деформуватися.

Позначивши стіни і фігурний дах переходимо до формування веж. Тут важливо подбати про те, щоб кришечки на ємностях добре відкручувалися. Надійно заховані під дахом-конусом, вони будуть непомітні.

Наступний етап – нанесення шару глини для творчості. Важливо при виборі матеріалу вибрати такий, який не дає усадки. Інакше будинок з часом може дати тріщини.

За властивостями така глина представляє щось середнє між звичайною глиною і скульптурним пластиліном. Пластична і еластична вона накладається тонким шаром на потрібні ділянки і розрівнюється. Після, за допомогою скальпеля або спеціального стека вирізаються отвори під вікна.

Робота виконується поетапно. Для зручності будиночок ділиться на кілька секцій.

Поверх першого шару в потрібних місцях накладаються додаткові деталі, що імітують дерево, камінь або черепицю. Потрібну фактура дерева легко задати за допомогою стека або звичайного ножа.

У міру «укладання» черепиці може знадобитися додаткове зволоження. Будиночок досить буде злегка побризкати водою.

Знизу будиночок доповнюємо кладкою з натурального каменю. При бажанні формуємо якісь додаткові деталі.

Коли робота з глиною закінчена, акуратно протираємо скло за допомогою вушних паличок. Переходимо до фарбування будиночка. Матеріал дозволяє використовувати для цього навіть акварельні фарби.

Щоб зробити фактуру більш вираженою при фарбуванні деяких деталей накладаємо кольори один на інший.

При накладенні фарби одним шаром легко домогтися ефекту напівпрозорості.

Після повного висихання будиночка залишається лише заповнити вежі і розмістити внизу світлодіодний елемент.

Більше нюансів, що стосуються «будівництва» декоративного будиночка, в відео нижче:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest