Як зберегти квіти за допомогою гліцерину

Якщо ви хочете на довго зберегти подарований букет або ж зробити вічний букет в подарунок, то можна законсервувати квіти за допомогою гліцерину.

Гліцерин дозволяє зберегти квітку майже що, в ідеальному вигляді, рослини навіть залишаються гнучкими і лише злегка змінюють колір. Єдине «але» занадто молоде листя для  консервації за допомогою гліцерину не піддається.

Для консервування квітів знадобиться:

  • гліцерин
  • вода
  • ємності прозорі (пластикові або скляні з кришкою, краще невисокі і широкі, так як дрібні квіточки будуть спливати)
  • квіти з товстими листям і стеблами, тому що квіти з тонким листям гірше зберігають початковий вигляд.

1. У чисто вимиті ємності складіть квіти в довільному порядку, так як після заливання рідини квіти все одно перемішаються. Легкі поодинокі квіти після заливання рідини як правило спливають. Квіти необхідно певним чином підготувати: зробити косий зріз стебла, видалити нижнє листя, зняти шкірку або кору і розщепити стебло приблизно на 6 см, щоб розчин краще проникав в квітку.

2. Готуємо розчин: окріп змішуємо з гліцерином у пропорції 3: 1 (одна частина гліцерину і три частини води). Отриманий розчин охолоджуємо до кімнатної температури.

3. Заливаємо розчин у підготовлені ємності з квітами.

4. Якщо після заливки не подобається розташування кольорів виправляємо за допомогою палички або пінцету.

5. Щільно закриваємо кришкою. Кришку можна задекорувати стрічками, тканиною, сухоцвітом, загалом усім, що є під рукою.

6. Ставимо на полицю. Через 2 тижні, коли квіти просочилися гліцерином, розчин може помутніти від пилку, квіткового соку і т. д. Можна злити розчин, промити квіти (запах може бути неприємним) і залити знову таким же розчином. Все. Далі квіти будуть залишатися незмінними, поки ви не захочете новий букет.

Порада: кришку можна прикрасити лляною тканиною і просочити її ефірними маслами.

Джерело idei-dekoru.com

Зберегти в Pinterest