Більшість людей не знає, наскільки корисними можуть бути зубочистки. 8 корисних порад

Пряме призначення зубочисток всім відомо, однак через свій мініатюрний розмір вони корисні для набагато більшого, ніж просто чистка. Гострий наконечник допомагає проникати в обмежений простір, а міцність дерева допомагає їм витримувати тиск. Ми знайшли для вас 8 корисних порад з використання зубочисток не за прямим їх призначенням!

1. Запалити свічку і не обпектися

Напевно ви не раз обпалювали собі пальці намагаючись запалити свічку? Спробуйте зробити це за допомогою зубочистки.

2. Перевірте свої рослини

Ми рекомендує використовувати зубочистку як швидкий і простий спосіб дізнатися, чи потрібно ваші рослини поливати. Просто застроміть її в ґрунт. Якщо вона волога і на ній залишилася земля, додатково поливати не треба.

3. Використовувати для нанесення клею

Клей може швидко засохнути, особливо якщо ви намагаєтеся нанести його на крихітні поверхні. Незалежно від типу клею, який ви використовуєте, акуратно нанесіть його на місце, використовуючи гострий кінець зубочистки.

4. Закріпіть отвір для шурупа якщо різьба зірвана

Зубочистка стане вашим порятунком. Вставивши її в отвір, ви отримаєте міцний матеріал, до якого можна прикріпити шуруп.

5. Усунення невеликих дірочок в дерев’яному плінтусі

Все, що вам потрібно, – це кілька зубочисток, столярний клей і ножиці для швидкого і ефективного ремонту.

6. Отримайте рівномірну випічку

Запікати картоплю в мікрохвильовій печі – найпростіший спосіб швидко повечеряти. Однак занадто часто картопля готується нерівномірно. Ми знайшли швидке вирішення проблеми нерівномірного приготованої печеної картоплі: зубочистки. Необхідно просто зробити опору із зубочисток.

7. Тримайте торт свіжим

Після того, як ви з’їли кілька шматочків торта, найчастіше місце, де є розрізи, засихає. Виявляється можна дуже просто уникнути цього. Скористайтеся зубочисткою і прикріпіть скибочки білого хліба до надрізаної частини.

8. Надішліть секретне повідомлення

Ви можете зробити приємний сюрприз вашій дитині або коханій людині, відправивши секретне повідомлення, написавши його зубочисткою на шкірці банана. Через кілька годин поступово з’являться ці люблячі слова або корисні нагадування.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest