10 літніх виробів з пластиліну

Пластилін – дуже простий і корисний матеріал для дитячої творчості. Спочатку малюки вчаться з ним працювати, мнуть і споруджують химерні композиції. Але років з 3-4 дітям хочеться опанувати чарами ліплення, коли зі звичайного шматочка пластиліну виходить щось знайоме: фрукт, квітка, звір чи казковий персонаж. Це вимагає від них посидючості, пам’яті і спритності рук. Цей вік (з 3-х років) підходить для знайомства дітей з твердим пластиліном, який вимагає від них трохи більше зусиль, ніж м’який.

Втім, у дитини повинні бути різні види пластичних матеріалів. Орієнтуйтеся не стільки на вік, скільки на її бажання і вміння. Переваги твердого пластиліну в тому, що він добре тренує руку перед листом і вчить працювати з дрібними деталями. Тому багато заняття ліпленням в старшому дошкільному віці проходять саме з цим матеріалом. Але як працювати з самим пластиліном дитині повинен показати дорослий.

Як працювати з твердим пластиліном:

  • спочатку його треба добре розігріти і розім’яти в руках;
  • використовувати не весь брусок, а відрізати або відщипувати від нього шматочки;
  • працювати на спеціальній дощечці або клейонці, щоб не забруднити стіл.

Ці нехитрі правила допоможуть дитині ліпити собі на втіху і створити, наприклад, ось такі чудові літні вироби. Вони підійдуть для роботи з різними видами пластиліну або з солоним тістом.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Джерело mini-rivne.com

Зберегти в Pinterest