Зручна лавка для саду, міста, дачі. Швидко та абсолютно безкоштовно

Після роботи в саду або на городі так хочеться сісти в тіні та відпочити. Але нові лавки коштують дорого, та й переміщувати їх територією в погоні за тінню дуже важко. Зовсім інша справа — легка лава з пластикових пляшок: переноси таку хоч 10 разів на день, а ще вона нічого не варта! Ну хіба не мрія ощадливого дачника?

Спочатку потрібно зробити необхідну кількість блоків. Кожен складається із двох пляшок. Спочатку в однієї пляшки зрізаємо шийку (приблизно там, де була верхня кромка етикетки) і вставляємо зрізану частину всередину – кришкою на дно. Далі щільно вставляємо другу (цілу) пляшку. Блок готовий.

Для лавки потрібно 4 модулі, кожен з яких складається з 12 блоків (втім, довжина і ширина лавочки може змінюватись відповідно до вашого бажання). Блоки складаються і стягуються за допомогою шурупів та монтажної перфорованої стрічки. На нижню частину шурупи можна вкручувати через кришки – вийдуть своєрідні ніжки.

Якщо хочеться створити трохи краси, на додаток до лавки зробіть «колони-кашпо». Для цього навколо великої бутлі для кулера розставте блоки та щільно змотайте скотчем.

Після цього всі місця контакту блоків один з одним проклейте відповідним клеєм. Дайте йому висохнути, потім вийміть бутель від кулера, зніміть скотч і пофарбуйте конструкцію, що вийшла.

Після того як фарба на всіх модулях висохне, можна збирати конструкцію. Незважаючи на те, що зроблені вони з пластикових пляшок, і прямокутні, і круглі модулі (їх, до речі, ще можна використовувати як табурети) виходять дуже міцними. Як сидіння для лави можна використовувати будь-яку підходящу по довжині і ширині дошку.

Джерело

Зберегти в Pinterest