Дуже красивий, затишний і бюджетний декор для саду. А головне - простіше не придумаєш!

Якщо у вас є дачний будиночок або ви живете за містом, напевно знаєте, що прикраси для території ділянки не дешеві, а іноді і дуже дорогі. Але ж так хочеться мати щось незвичайне і красиве. Виходиш на ґанок і милуєшся красою. Сьогодні ми хочемо вам запропонувати зробити незвичайний, красивий декор для вашої ділянки, який привертає увагу. Зробіть свою власну гігантську сферу з бетонного листя.

Для виготовлення знадобитися:

  • велика надувна куля (добре підійде м’ячик для фітнесу)
  • відро або миска для стабілізації м’яча
  • рукавички і захисна маска
  • суміш для цементу
  • армована сітка
  • ємність для змішування, ложка і вода
  • листя савойської капусти (можна взяти будь-які інші, головне що б структура листа виділялася)
  • ножиці

Надуйте м’яч і помістіть його у відповідну ємність, наприклад поставте в відро, щоб він не скотився або не перекинувся. Зробіть заміс з цементом, як написано в інструкції до нього.

Далі прямо на м’ячику з отриманої суміші сформуйте форму схожу на лист, покладіть шматок армуючої сітки і трохи притисніть її.

Це необхідно зробити по всій площі м’ячика. Краще працювати з верху м’ячика і спускатися вниз. Важливо щоб листочки трохи стикалися один з одним і з’єднувалися армуючою сіткою.

Далі будемо працювати з листям капусти. Оскільки листочки досить великі, їх, ймовірно, буде потрібно обрізати до форми, яка приблизно відповідає розміру, який ви хочете зробили на кулі.

Використовуйте нижню частину, де знаходиться більше виражена структура листа. Нанесіть трохи суміші на лист капусти, що повторює розмір, який має бути на кулі.

Швидко, але обережно «прихлопніть» лист по кульці. Трохи натисніть на нього, щоб забезпечити хороший контакт з бетоном.

Почекайте трохи, поки суміш дещо не засохне, і акуратно зніміть листя.

Ви побачите чудово скопійовану структуру листочка.

Якщо у вас є які-небудь побоювання, що є слабкі місця, де з’єднання не надто надійні, ви можете додати трохи суміші, для зміцнення всієї конструкції.

Дайте бетону добре застигнути. Зачекайте хоча б 24 години. Відкрийте клапан і почніть спускати кулю, поки вона не стане досить маленькою, щоб її можна було витягнути.

Якщо у вас стирчить зайва армована сітка, її можна акуратно зрізати ножицями або канцелярським ножем.

Таким чином можна зробити не одну кулю, а ще можна встановити світло всередині. Вийде дуже затишний і красивий декор для ділянки, зроблений своїми руками. Ви будете пишатися собою!

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest