Матусі по всьому світу шиють зі старого одягу малюків неймовірно милих "ведмежат пам'яті"

Немовля росте дуже швидко, а деякі мами так і не можуть змусити себе викинути або віддати комусь комбінезончик, з якого малюк уже виріс. Є вихід! Мами по всьому світу шиють зі старого одягу своїх малюків неймовірно милих ведмежат, слоненят та інших звірят. Такі вироби отримали назви «ведмежата пам’яті» і вони з кожним днем ​​стають все більш популярними. Діти граються з такими іграшками починаючи з перших місяців життя, а мами, дивлячись на них, згадують найперші дні своїх немовлят.

Наприклад, із цього комбінезончика з рожевими кроликами вийшла така чудова іграшка. Автор навіть зміг зберегти милі ніжки у формі кроленят.

Ведмежа з фланелевого костюмчика з малюнком у вигляді тістечок дуже м’яке і затишне.

А це ведмежа пошите з тканини з принтом у вигляді черепашок. Блакитна стрічка ідеально доповнює образ.

Насправді, зовсім не обов’язково обмежуватися ведмедями. Слоненя теж виглядає досить мило. А тканина з манжетом ідеально підійшла для оформлення вушок.

Для створення ведмежат підходить будь-який одяг, пелюшки і навіть плед із пологового будинку. Якщо залишиться зайва тканина, можна додатково зробити дитині невелику подушечку.

Можна віднести старі речі малюка швачці з детальними інструкціями, або спробувати виготовити іграшку самотужки.

Почніть з вибору предмета одягу, який вже став малим вашому малюкові. Краще вибрати той, що має найцікавіший принт і найменше слідів носіння. Але можете взяти просто ваш улюблений.

Не варто витрачати час і сили на те, щоб розпорювати шви. Їх можна легко відрізати. Те саме потрібно зробити з нижніми манжетами. Якщо, звичайно, ви не хочете залишити їх як лапки.

В принципі, розкрій залежить від моделі іграшки, яку ви вибрали.

Тепер відпрасуйте всі деталі, і, при необхідності, наклейте ущільнювач.

Викройте всі потрібні деталі. Використовуйте одну форму, щоб усі симетричні частини були однаковими. Кроїть в одному напрямку малюнку.

Для початку, пришийте лапки до деталей тіла ведмежа.

Тепер потрібно пошити деталі тулуба, відступаючи на 5 міліметрів від краю. Залиште не прошитими деталі в районі голівки та продовжіть шов до лапок.

Виверніть деталі.

Тепер потрібно зшити дві половинки ведмежати разом. Краї швів можна обробити оверлоком або спеціальними ножицями, що роблять зигзагоподібний розріз проти обсипання ниток. Залишіть отвір для набивання.

Наповніть ведмежа будь-яким м’яким наповнювачем.

Підійде шерсть, вата чи будь-яка м’яка тканина.

Зробіть ведмедику носик та очі. Можна використовувати спеціальні заготовки для іграшок або просто вишити їх.

З залишків тканини ведмежатку можна зробити невеликий килимок. Найскладніше – це зупинитися і не пустити на ведмежат весь дитячий одяг!

Джерело

Зберегти в Pinterest