Залишилося трохи пряжі? Зробіть чарівних лялечок, які прикрасять будинок

Прекрасним доповненням інтер’єру або символічним подарунком для дівчинки стануть милі лялечки, зроблені власноруч. Найприємніше те, що для створення таких лялечок не потрібні особливі матеріали та інструменти, їх можна зробити із залишків тканини, в’язальних ниток та інших витратних матеріалів для рукоділля та творчості.

З клаптика бавовняної тканини виріжте коло діаметром 9 см.

На відстані 0,5 см від краю прокладіть часті стібки.

Вкладіть усередину шматочок наповнювача і стягніть нитку, формуючи кульку – голову лялечки. Зашийте заготовку.

Підготуйте шматочок картону шириною 10 см та довжиною 14 см. По короткій стороні картону прокладіть додаткову нитку. По довгій стороні, використовуючи вибрані для виготовлення сукні нитки, зробіть приблизно 100 витків.

Зніміть заготовку з картону та зафіксуйте витки за допомогою додаткової нитки. Розріжте заготовку у нижній частині.

Для виготовлення волосся ляльки потрібен шматочок картону розміром 10*10 см. Проведіть аналогічну процедуру, як і при виготовленні сукні. Для оформлення зачіски знадобляться дві заготовки: перша з 20 витків нитки, друга з 25 витків.

Пришийте голову до сукні.

Меншу деталь волосся прив’яжіть до голови за допомогою додаткової нитки, а велику приклейте до потиличної частини гарячим клеєм.

Розділіть плаття на 2 частини і вклейте посередині відрізок мотузки довжиною 18 см, який буде рученятами лялечки. На кінцях мотузки зав’яжіть вузлики.

Перев’яжіть плаття ниткою, формуючи талію ляльки. З красивої стрічки або мотузки зробіть пояс. Оформіть зачіску ляльки обідком та декоративними елементами. З тієї ж мотузки, що використовувалася для виготовлення ручок, зробіть ніжки для лялечки. Намалюйте обличчя тонким маркером.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest