Такий весняний гном має оселитися в кожному будинку! Без шиття, із найпростіших матеріалів

Чарівний весняний гномик – це персонаж, який неодмінно викличе масу позитивних емоцій та посмішок у всіх, хто його побачить! Хіба це не варте того, щоб за півгодини зробити таке диво? Для його створення знадобляться лише найпростіші матеріали, на зразок шкарпеток та порожніх пластикових пляшок, а допомогти у його виготовленні можуть навіть діти. Нехай у кожному будинку оселиться свій власний милий та добрий казковий персонаж.

Основа іграшки – це половина 1,5-літрової пластикової пляшки (зрізається шийка). Щоб фігурка була стійкою, всередину потрібно покласти вантаж, наприклад, пакет з рисом або камінчиками. Відкритий зріз заклеюється картонним кружечком, а зверху натягається кольоровий гольф. Його кінці зав’язуються, а надмірна довжина обрізається.

Основа гнома – це капронова шкарпетка, в яку вкладається прямокутний шматочок синтепону. Заготовка приклеюється на тулуб, надлишки відрізаються, краї також підклеюються.

Ніс – це шматочок капрону, наповнений холофайбером або будь-яким іншим наповнювачем, а борода – клапоть непотрібного штучного або натурального хутра. З нього ж можна зробити виразні брови та вуса. Очі можна взяти готові або причепити звичайні ґудзики. Тонка смужка хутра, підстрижена в районі чубчика, стане зачіскою казкового героя. Наклеюється “зачіска” по краю капронового “обличчя”.

Щоб зробити гарний ковпачок, оберніть гнома листом фетру, тимчасово скріпіть його кінці і зріжте кут у верхній третині.

Складіть заготовку навпіл і закругліть по краю, трохи сильніше зрізавши нижній кут.

Якщо ви можете робити петельний шов, обробіть їм внутрішню частину ковпака. Нитки краще взяти контрастні. Після цього складіть заготовку навпіл і зшийте петельним або будь-яким іншим швом. Верхівку ковпака набийте холофайбером.

Виріжте з кольорової шкарпетки два прямокутники і склейте їх у трубочки. Потім виверніть та набийте наповнювачем. Це будуть ручки. Кистями стане пара дерев’яних намистин. Якщо їх не виявиться, кульки можна зробити за тією ж технологією, що й ніс.

Надягніть на гномика ковпак швом назовні. Над чолом зробіть і закріпіть відворот. Приклейте ручки. Між ними можна помістити якийсь предмет.

Залишилося прикрасити ковпачок та весняний чарівний гномик готовий!

Джерело

Зберегти в Pinterest