Ніжні та витончені лялечки-балерини із серветок та дроту. Майстер клас

Якщо ви в захваті від оригінальних дрібниць, якими можна прикрасити свій інтер’єр або подарувати близьким, то зробіть своїми руками витончену балерину із дроту та серветок. Тим більше вона робиться зовсім нескладно, впорається навіть дитина. Ці балерини настільки чудові та витончені, що ними можна прикрасити оселю навіть до новорічних свят, використовуючи як ялинкову іграшку. А композиції з кількох красунь допоможуть створити чарівну атмосферу у домі.

Як зробити балерину з дроту та серветок

Для виготовлення балерини вам знадобляться:

  • серветки – білі
  • клей ПВА
  • дріт
  • вода
  • пензлики
  • нитка

Візьміть відріз дроту і сформуйте тіло чоловічка з довгими руками та ногами.

Клей ПВА розбавте водою в окремій ємності і дайте рідині настоятися. Порвіть білі серветки на смужки. Нанесіть на дротяну основу трохи клею та почніть обмотувати каркас балерини, постійно змочуючи серветку клеєм.

Після того як весь каркас балерини буде обмотаний серветкою, знову покрийте невеликою кількістю розведеного клею. Залишіть висихати.

Тепер залишилося вбрати нашу балерину, зробимо для неї пишну і красиву спідницю — балетну пачку. Для цього складіть квадратну серветку в трикутник, так само, як ми складаємо, щоб вирізати сніжинку. Відріжте нижню частину спідниці, щоб зробити поділ круглим та зробіть отвір для голови.

Щоб пачка стала пишнішою, скрутіть серветку по вертикалі, потім розправте, формуючи складки. Зробіть кілька спідничок для однієї балерини. Коли одягнете спідницю, зафіксуйте її ниткою.

Витончена балерина з дроту та серветок готова! Надайте вашій балерині гарну позу, дуже цікаво буде згодом змінювати її. Виготовити таку красу зовсім нескладно, головне – мати трохи вільного часу та бажання.

Наряд балерини можна прикрасити на свій смак, використовуючи фарбу або серветки з яскравим візерунком. Не забудьте прикріпити петельку, якщо ви бажаєте підвісити лялечку.

#1

#2

#3

#4

Джерело

Зберегти в Pinterest