Цікаві вироби із пластикових труб для дому та дачі

Не поспішайте викидати ПВХ труби, що залишилися після ремонту! Ви можете з них створити безліч крутих речей, здивувавши сусідів та родичів.

Сьогодні ми поділимося з вами черговими корисними ідеями виробів із звичайних пластикових труб, залишки яких напевно припадають пилом десь на горищі.

1. Жива інсталяція

Красива інсталяція з сукулентів та ПВХ-труб, пофарбованих у стильні відтінки «металік», стане оригінальною прикрасою огорожі або балкону.

2. Вертикальні грядки

Перфоровані ПВХ-труби середнього діаметру можна використовувати для створення чудових вертикальних грядок, які підійдуть для вирощування полуниці, зелені та деяких видів овочів. Спорудження таких грядок допоможе не тільки заощадити місце на городі, але й суттєво полегшити клопіт по догляду за рослинами.

3. Гідропонна установка

Невелика гідропонна установка для вирощування вологолюбних рослин виготовляється з ПВХ-труб середнього діаметру, фітингів, ковпачків-клем, пластикових склянок або інших ємностей. Її можна встановити як на дачі, так і на балконі.

4. Вертикальний сад

Чудовий вертикальний сад для вирощування зелені, який можна зробити лише з ПВХ-труб, стане оригінальним і практичним елементом дачного двору.

5. Полиця для зелені

Велика дворівнева полиця для розсади та зелені, яку можна спорудити самотужки з дерев’яних балок та ПВХ-труб.

6. Міні-клумби

ПВХ-труби різного діаметру можна використовувати для створення невеликих квіткових клумб та фантастичних багаторівневих композицій, які, безперечно, перетворять сад.

7. Багаторівневі горщики

За допомогою пофарбованих полівінілхлоридних труб середнього діаметру можна суттєво розширити можливості звичайних квіткових горщиків, перетворивши їх на оригінальні багаторівневі конструкції, які стануть чудовими прикрасами будинку або дачного ганку.

8. Зелений фонтан

Креативний трав’яний сад із системою самополиву, який можна зробити з широкої перфорованої ПВХ-труби, встановленої в глибоку ємність, радуватиме своїм зовнішнім виглядом і дозволить завжди мати під рукою свіжу зелень.

9. Підвісний сад

Багатоярусний підвісний сад, зроблений з пластикових труб, що розрізають навпіл, стане дивовижною прикрасою будь-якої садової ділянки.

10. Вертикальна клумба

Невеликі шматки перфорованих ПВХ-труб можна використовувати для створення креативних та ергономічних квіткових клумб, які стануть своєрідними родзинками будь-якого саду.

11. Арка-пергола

ПВХ-труби різного діаметру, що розрізають на кільця, можна використовувати для створення неймовірної арки-перголи, яка стане ефектним елементом ландшафтного дизайну та стильною прикрасою заднього двору.

12. Парник

Повноцінний парник, побудований з тонких пластикових труб, поліетилену та дерев’яних полиць, забезпечить оптимальні умови для вирощування теплолюбних рослин, а процес його зведення не вимагатиме спеціальних навичок та великих капіталовкладень.

13. Система зрошення

З тонких пластикових труб можна зробити практичну насадку на шланг, яка дозволить швидко і без будь-яких зусиль полити досить велику ділянку городу.

14. Органайзер для садового інструменту

Залишки ПВХ труб невеликого діаметру можна використовувати для створення практичного органайзера для великого садового інструменту.

15. Годівниці для домашніх птахів

Широкі поліпропіленові труби чудово підійдуть для створення «автоматичних» годівниць та напувалок для курей, качок та гусей, які істотно полегшать життя фермерів.

16. Альтанка

Чарівна альтанка, яку можна зробити з поліпропіленових труб та легких фіранок, стане не лише важливою функціональною складовою заднього двору, а й його прикрасою.

17. Опори для рослин

З ПВХ-труб можна зробити прекрасні опори для рослин, які допоможуть їм вирости здоровими.

18. Паркан

ПВХ-труби можна використовувати для спорудження невисокої огорожі, яка дозволить окреслити межі власної території.

Джерело

Зберегти в Pinterest