Символ 2022 року на ялинці — чудові тигренята самотужки

Напевно, у багатьох Новий рік асоціюється насамперед із ошатною ялинкою. Найтрадиційніші ялинкові прикраси — іграшки, насамперед кулі. І навіть якщо у вас вже є ціла коробка ялинкового декору, щороку хочеться додати до прикрас чогось новенького, особливо з огляду на те, що символи року змінюються. Для 2022 року, наприклад, можна зробити такі кульки, в яких кожен впізнає символ цього року — тигра. Такі іграшки також можуть стати чудовим подарунком.

Вам знадобляться:

  • шар-основа;
  • атласна стрічка відповідного кольору;
  • фетр;
  • заготовки для рота, носа та очей;
  • клей;
  • мотузочка або стрічка для підвісу;
  • декор за бажанням;
  • інструменти.

Основу для іграшки можна брати будь-яку, в нашому випадку це готова пінопластова кулька. Якщо ви вибрали таку заготовку, то перед початком обклеювання її можна підпиляти зверху та знизу. Зробити це можна за допомогою пилочки для нігтів.

Визначившись із основою, приступаємо до обклеювання, для цього використовуватимемо тонку атласну стрічку помаранчевого кольору. Просто обплітаємо нею кульку, фіксуючи стрічку за допомогою клею у верхній та нижній точках кулі. До речі, цей етап можна пропустити і просто пофарбувати кульку-заготовку в помаранчевий колір.

Далі розміщуємо на мордочці ротик. Для них можна використовувати як готові кульки, так і саморобні, наприклад, помпони із білої пряжі. Готові кульки з блискучою ліскою хороші в даному випадку тим, що волосінь схожа на вуса.

Те саме стосується і очей з носом: можна взяти вже готові для іграшок, а можна використовувати саморобні. Також мордочку можна просто намалювати акриловими фарбами.

Далі робимо вушка. Для цього з чорного та білого фетру вирізаємо кружечки відповідного діаметра. 2 чорні кружки склеюємо один з одним – так вушка будуть більш щільними. Потім обрізаємо круглі заготовки до потрібного розміру і приклеюємо їх на місце, що належить вушкам.

Звичайно, не забуваємо про смужки тигра і брови – їх вирізаємо з фетру чорного кольору. За бажанням додаємо чубчик або іншу зачіску, також вирізану з фетру.

Ось і все, залишилося тільки приклеїти петлю-підвіс і милий шар-тигреня готовий!

А нижче ви можете подивитися відео про те, як зробити такі ялинкові кулі у вигляді тигренят самотужки:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest