Туя та блакитна ялина — від живця до саджанця! Вкореніть красиві хвойні дерева легким способом

Взимку ділянка виглядає набагато красивіше з хвойними, ніж зовсім порожня і нежива. А як чудово прикрашати ялинку, яка стоїть на вулиці, до Нового року! Ви можете виростити свою власну блакитну ялинку або тую – це зовсім не важко, але потрібно знати деякі правила.

Гілочки для живців зривайте якомога вище на дереві. Для туї потрібно взяти гілочку, звільнити нижню частину від хвої – і живець майже готовий до висадки.

Для ялинки ж потрібно зірвати гілочку з п’яточкою, а потім також звільнити нижню частину від хвоїнок.

Для укорінення хвойних візьміть одну частину торф’яного ґрунту, одну частину піску та трохи вермикуліту. Ідеальне співвідношення показано на фото нижче.

Найзручніше вкорінювати в пластикових стаканчиках 300 мл. Перед висадкою живців необхідно полити землю гарячим розчином фітоспорину згідно з інструкцією. Це профілактика та захист від грибкових захворювань.

Перед висадкою в землю живці потрібно занурити в кореневину або будь-який інший доступний стимулятор росту. Потім знову полити землю.


Тримати живці бажано в зимовій теплиці, де температура тримається близько 10 градусів. У жодному разі не допускайте перегріву та пересихання ґрунту! Обприскуйте кожен день і поливайте при необхідності. Оскільки хвойні довго вкорінюються, знадобиться чимало часу, щоб побачити коріння, але при регулярному догляді вони обов’язково з’являться!

Детальніше про вкорінення туї та блакитної ялини дивіться у відео нижче:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest