Яскравий зимовий декор: найдешевша ваза перетворюється на дуже милого сніговика

Правильний декор може запросто створити необхідний настрій, особливо це відчувається взимку. Справді, новорічні прикраси з великою кількістю невеликих і затишних вогників іноді створюють атмосферу справжньої казки. Головними персонажами такого декору найчастіше стають зимові персонажі, перше місце серед яких займає, мабуть, сніговик. І якщо у вас є невелика кругла ваза, обов’язково зробіть такого сніговика, адже він безсумнівно створить святковий настрій у вашому домі.

Вам знадобляться:

  • кругла скляна ваза;
  • акрилові фарби;
  • картон;
  • консервна банка;
  • клей;
  • освітлювальний елемент;
  • декор;
  • інструменти.

Заготовкою для основної частини виробу – голови сніговика – послужить кругла ваза або акваріум. Майбутню голову покриваємо тонким шаром білої акрилової фарби так, щоб заготовка зберегла легку прозорість. Зверху ще не засохлу фарбу за бажання посипаємо блискітками. Також для покриття можна використовувати лише блискітки, у такому випадку вазу покриваємо, наприклад, клеєм ПВА, а потім посипаємо блискітками.

Для обличчя сніговичка беремо готові чи саморобні очі і ніс — вони можуть бути найрізноманітнішими: від чорних кульок та фетрової моркви до камінців та керамічної іграшки. Не забуваймо також і про рот, його можна просто намалювати.

Далі підготуємо капелюх. Для нього з гофрокартону вирізаємо коло відповідного діаметру, який потім покриваємо чорною фарбою. Також для нижньої частини капелюха можна використовувати і, наприклад, паперову тарілку. Для верхньої частини капелюха беремо консервну банку без етикеток. Її також покриваємо фарбою.

Нарешті склеюємо верхню та нижні частини капелюха один з одним, і можна переходити до декору. Для нього можна використовувати штучні або висушені ялинові гілки, шишки, а також новорічну атрибутику. Фінально капелюх можна посипати штучним снігом або блискітками.

Тепер залишилося тільки помістити всередину джерело світла, накрити все капелюхом і світильник-сніговик готовий! Як освітлювальний елемент найкраще використовувати гірлянди або електричні свічки. Також можна використовувати і звичайну свічку, але в такому разі доведеться проробити отвір у капелюсі.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest