Оригінальні саморобки зі старих CD-дисків

Винахід компакт-дисків став проривом в музичній індустрії. Вони дозволили зберігати звук в новій якості. Тому кожен меломан вважав своїм обов’язком зібрати значну колекцію записів. Але технології не стоять на місці, і сьогодні нам доступні більш зручні носії. Однак не варто відправляти диски в смітник – їх можна використовувати несподіваним чином.

Щоб стакан з соком або водою не залишав мокрих плям на столі, його можна ставити на серветку. А краще зробити декоративні підставки, використовуючи улюблені диски. Для цього потрібно пофарбувати верхню частину диска акриловою фарбою або зробити аплікацію.

Якщо ви впевнені у своїй майстерності і маєте великий запас дисків – сміливо беріться за створення тварин в 3D техніці. В якості основи використовуйте гіпсокартон і пінопласт. Такі тварини стануть чудовою прикрасою саду.

Голки дуже легко втратити. А знаходяться вони часом випадково, і не завжди безпечним способом. В якості подушечки можна використовувати простий помпон. Тепер все гостре і небезпечне буде на своєму місці.

Цифри можна намалювати акриловою фарбою або приклеїти готові. Додайте декор. Такі годинники стануть пам’яткою вашого будинку.

Не важливо що саме ви вважаєте своїм скарбом – ювелірні прикраси або колекцію саморобної біжутерії, найдорожчому потрібно гідне обрамлення. Зробіть блискучу скриньку, обклеївши шматочками дисків звичайну картонну коробку.

Дзеркальна поверхня диска ідеально відбиває світло. Вибирайте для цього проекту диски без зайвого малюнка з прозорою центральною частиною. Такий світильник буде утворювати красиві тіні на стінах. Відмінний варіант для оформлення кімнати меломана або підлітка.

Оригінальний варіант для студентського гуртожитку. Ваша кімната буде яскравою і цікавою за дуже скромні кошти.

Розсортуйте документи на своєму столі за допомогою такого простого, але дуже зручного пристосування.

 

Джерело – vdomadobre.info

Зберегти в Pinterest