Готуємо задній двір до найкращого літа. Ідеї з фото

Вже початок липня — садовий сезон в розпалі. А як щодо сезону відпочинку? Ви до нього підготувались? Якщо за посівними клопотами не знайшли часу, то пора цим зайнятися зараз. Не за всі гроші світу можна створити комфортабельний задній двір, де уся родина зможе якісно провести час після садових робіт та між ними. Це, зокрема, узгоджується з одним із останніх трендів дизайну інтер’єру— де зовнішній простір є продовженням нашої оселі. Тобто на своєму дворі потрібно створити наближені умови до тих, в яких ми живемо, щоб проводити максимально багато часу на свіжому повітрі влітку. Сьогодні ми зібрали 30 фото-ідей підготовки подвір’я до вашого найкращого літа.

Що потрібно для облаштування подвір’я?

1. Комфортні місця для сидіння

Для своєї оселі ми обираємо максимально зручні меблі, чим наше подвір’я гірше? У ньому мають обов’язково бути комфортні місця для сидіння. Обирайте міцні матеріали, які витримають будь-які погодні умови, і такі, щоб було дуже зручно сидіти після трудового дня. Ідеально, якщо ви облаштуєте декілька місця для відпочинку — для груп і для камерних чаювань.

2. Стіл

Їжа на свіжому повітрі завжди смачніша, тому дуже важливо продумати місце для родинних обідів. Також слід облаштувати і місце для ранкової кави наодинці.

3. Сервірування

Що відрізняє ефектні садові столи від звичайних? Зазвичай, сервірування. Розумію, що на природі ми звикли до максимально походних умов, проте на дачі або у заміському будинку дуже реально відмовитись від аби-якого посуду і обрати гарні предмети. Якщо ви боїтесь того, що вони будуть постійно битися, є дуже гарні і міцні варіанти посуду для дачі, наприклад, бляшані або ж із дерева.

4. Тінь

Влітку буває так спекотно, що хочеться пошвидше сховатись від сонця. Проводити більше часу на подвір’ї вам дозволять місця, сховані у тіні. Це може бути тінь від дерев, перголи, тенти тощо. Найбюджетнішим варіантом стане велика пляжна парасолька, яку ви зможете переміщувати за необхідності.

5. Освітлення

Ніщо так не задає настрою в саду, як м’яке освітлення. Розумію, що зовнішнє освітлення — це суттєві витрати, проте існують варіанти і простіші. Наприклад, можна додати окремі автономні ліхтарі на сонячних батареях або ж світлодіодні ліхтарі, що працюють на батарейках. Ліхтарики над зоною відпочинку роблять атмосферу дуже затишною. Перед покупкою обов’язково перевірте, що дане джерело світла створене спеціально для зовнішнього користування.

6. Місце для готування їжі

Окремий вид задоволення — приготувати смачний обід на свіжому повітрі разом із родиною та друзями. Кожному знайдеться робота на «польовій кухні»! Існує безліч варіантів, щоб приготувати вишукану страву на подвір’ї — це і гриль, і мангал, і звичайне багаття. Наприклад, ми нещодавно придбали сковорідку на високих ніжках, внизу у якої є місце для вугілля. Дуже зручно!

7. Подушки та текстиль

Те, що точно перетворює задній двір у продовження оселі — гарний текстиль. Для цього потрібно обирати його із розумом. Зараз існують варіанти саме для вулиці, які оброблені водовідштовхувальними засобами, зокрема, скатертини, що не вбирають вологу.

8. Гамак

Я сміливо виділяю цей предмет в окремий пункт, бо і сама нещодавно перевірила його ефективність. Ні, це зовсім не те саме, що просто полежати десь у садку. Це схоже на якійсь окремий вид медитації. Можна повісити звичайний гамак або ж підвішені крісла.

9. Тепло

Проводити час на вулиці біля свого будинку можна не тільки тоді, коли ідеальна погода, а й у більш прохолодні дні або вечори. В цьому теж є окреме задоволення. Щоб це можна було зробити комфортно, потрібно продумати і спосіб зігрітися. Це може бути і обігрівач, і відкритий вогонь, і звичайні ковдри.

Чудовий задній двір. Фото

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

#21

#22

#23

#24

#25

#26

#27

#28

#29

#30

Джерело: zelenasadyba.com.ua

Зберегти в Pinterest