Дитячий відпочинок на дачі: як зробити його цікавим та захоплюючим

Пожити на дачі — найкраще що можна придумати, коли в місті стоїть шалена спека. Дорослі точно знайдуть чим себе зайняти і на грядках, і поза ними. А щодо діток? Є такі, які самі із задоволенням досліджують простір та створюють собі пригоди. А є й «діти міста», які віддають перевагу екрану телефона. Щоб зробити перебування на дачі цікавішим для усіх, додайте місця, де діти зможуть розважатися та проводити час, поки ви будете доглядати за улюбленими рослинами. Незалежно від вашого бюджету або розміру ділянки, існує безліч способів розважити дітей на дачі. Сьогодні ми зібрали 30 ідей дитячого відпочинку в саду для вашого натхнення.

Як створити дитячий простір на дачі?

Дошка для малювання. Якщо у вас творча дитина, вона точно оцінить запропоновані масштаби для втілення своїх фантазій. Можна придбати спеціальну дошку або пофарбувати поверхню паркану чи стіни грифельною фарбою.

Хатинка. Це, напевно, одна із мрій багатьох дітей — власний будиночок для ігор. Ідеально, якщо він буде на дереві! Тут, звісно, потрібно досконало подбати про безпеку. Діти точно будуть в захваті!

Курінь. Якщо будинок — занадто складно для вас, не засмучуйтесь, діти точно оцінять будь-яку затишну «халабуду». Це може бути як саморобна, так і вже готова, такі зараз також продаються. Облаштуйте її подушками, ковдрами, ліхтариками — всім, щоб діти почувалися максимально комфортно.

Корабель для піратів. Для дітей, які полюбляють пригоди, можна облаштувати власний піратський корабель із доступних матеріалів.

Особистий садок. Якщо вам пощастило, і дитина цікавиться рослинним світом, не долучайте її одразу до рутинної роботи на грядках. Створіть для малюка його власний маленький садок із простими рослинами, за якими дитина зможе сама доглядати (за вашої мінімальної участі). Придбайте дитячі садові інструменти.

Магічний сад. Якщо дитина ще не готова до такої відповідальності, можна зробити куточок в садку, де дитина могла б облаштовувати навколо рослин свій цікавий світ. Це може бути садок із динозаврами, гномами або феями, залежно від вподобань вашої малечі.

Кінотеатр. Покличте сусідських дітей та влаштуйте справжній вуличний кінотеатр! Для цього вам знадобиться проєктор, місця для сидіння (ковдри, подушки, палети тощо), затишне світло, снеки та напої. Можливо, такі кіновечори стануть вашою сімейною традицією.

Ігрова кімната. Облаштуйте дітям власний куточок для ігор та поповнюйте їх «бібліотеку». Це може бути твістер, крокет, дженга (падаюча вежа), міні-боулінг, перетягування канату та безліч інших варіантів. Можна купити спеціальні набори або ж зробити необхідні елементи самостійно.

Дитячий відпочинок на дачі: цікаві фото ідеї

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

#21

#22

#23

#24

#25

#26

#27

#28

#29

#30

Джерело: zelenasadyba.com.ua

Зберегти в Pinterest