Вишивка в інтер’єрі - 30 ідей з фото

Вишивка — дуже важливий елемент нашої культури. Вишивку на одязі сьогодні вже не треба популяризувати, українська вишиванка стала знову модною та відомою у всьому світі. Нею надихаються світові дизайнери та купують вітчизняні і зарубіжні зірки. Вишивка ж у декорі оселі сьогодні зустрічається не у кожному інтер‘єрі. При цьому вишитий декор здатний наповнити простір особливим затишком та теплом. Традиційне — не обов’язково застаріле. До того ж вишивка сьогодні має безліч різних стилів та варіантів виконання. В цій статті ми зібрали 30 фото ідей різноманітної вишивки в сучасному інтер‘єрі для вашого натхнення.

Вишитий декор в інтер’єрі

Картини та панно. Ефектно виглядають вишиті картини — головне їх правильно оформити. Обирайте цікаві рамки та не зупиняйтесь тільки на класичній формі, зараз дуже актуальним є вишитий декор на п’яльцях та у вигляді панно. Для різних кімнат можна продумати і різні сюжети. Наприклад, для кухні ідеальним вибором будуть зображення овочів, фруктів, квітів та сільські мотиви. Розміщуйте картину на однотонному тлі, так вона буде справді помітним акцентом.

Текстиль. Вишивка робить навіть звичайний текстиль цікавим. А обрати є з чого — ковдри, подушки, постільна білизна, штори, рушники, доріжки на стіл, серветки і навіть килими. Напевно, найпростіший спосіб додати акцентну вишивку в інтер’єр — обрати декоративні подушки із таким оздобленням.

Меблі. Не такий простий, але дуже ефектний прийом — це вишивка на меблях. Знайти готові предмети може бути не так легко, але якщо знайдете — це буде справжня родзинка кімнати. До речі, вишивка — оригінальний спосіб поремонтувати старий текстиль на вашому улюбленому кріслі.

Раритет. Сучасна вишивка є дуже цікавою, проте ні одна з них не зможе змагатися зі старовинною. Якщо у вашій родині є такий скарб, або ви таку знайдете — обов‘язково подаруйте їй друге життя та достойне місце в своєму інтер‘єрі.

Імітація. Дуже цікаво виглядають елементи із візерунком, який нагадує вишивку хрестом. Таким чином можна легко відтворити потрібний вам малюнок схематично.

Вишивка в інтер’єрі. Фото

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

#21

#22

#23

#24

#25

#26

#27

#28

#29

#30

Джерело: zelenasadyba.com.ua

Зберегти в Pinterest