Приголомшливий декор за допомогою олівця та залишків пряжі

Незамінним інструментом для створення приголомшливого декору стане звичайний олівець. Для реалізації ідеї знадобляться також залишки будь пряжі і перлинки. Далі все робиться швидко і просто.

Заправляємо пряжу в голку і нанизуємо намистини так, щоб довжина нитки з перлинкою була трохи менше олівця.

Розподіляємо намистини на нитки з таким розрахунком, щоб відступ між ними приблизно дорівнював одному витку навколо олівця. Обв’язуємо кінцем робочої нитки олівець і закріплюємо вузлик. В отриманій петлі повинна бути 1 намистина.

Не обриваючи нитки, підтягуємо наступну намистину до олівця, потім накидаємо на нього петлю і затягуємо. На новоствореної петлі також має бути намистина. Перш ніж затягнути петлю остаточно, підтягуємо намистину до вже наявної. Так продовжуємо до тих пір, поки всі перлинки не стали в ряд.

Не знімаючи роботу з олівця, проходимо весь ряд обметуючим швом, починаючи з останньої сформованої петлі без пропусків. Дійшовши до кінця ряду, повторюємо те ж саме, але вже в зворотному напрямку. Вводити голку тут потрібно в тільки-но створені стібки.

Тепер роботу можна знімати з олівця. Мимовільного розпускання петель не буде, всі вони надійно зафіксовані.

Далі залишається лише скрутити основу в равлика і прошити ниткою кілька разів, змінюючи напрямок. Такі квіти можуть стати відмінним доповненням до аксесуарів, елементом одягу або окремою прикрасою. Використовувати їх можна і при створенні об’ємних інтер’єрних панно. При необхідності декоративну квітку легко доповнити гумкою, шпилькою або іншим варіантом застібки.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest