Майстриня заливає бетонний розчин у капронові колготки - наступного дня виходить дивовижна річ

У цій статті ми розповімо вам, як за 1 ніч можна зробити чудовий декор для двору та дачного будиночка з того, що є під рукою.

Бетонні скульптури дуже міцні. Працювати з ними досить просто – з цим може впоратися навіть початківець. Ви можете зробити скульптуру з піску та цементу своїми руками, і  всього за 1 ніч вона буде готова.

Щоб суміш із бетону з часом не висихала і не тріскалася, потрібно взяти пісок і цемент у співвідношенні 2:1. Занадто суха суміш може швидко розтріскатися навіть протягом періоду сушіння. Щоб скульптура була гладенькою, додайте трохи клею ПВА.

Тепер перейдемо до методу побудови фігур за допомогою колготок. Для цього міцні нейлонові колготки високої щільності слід ледь змочити водою. Візьміть одну панчоху та залийте її бетоном.

Якщо ви хочете отримати гнома, то там, де має бути розташований ніс потрібно зв’язати шматок тканини ниткою. Зав’яжіть також найвищу частину панчохи, щоб отримати форму шапки-пензлика. Під носом зав’язуємо трохи нейлону, попередньо просоченого бетонною сумішшю. Це будуть вуса гнома.

Тепер ми підв’язуємо нашого гнома на мотузку, щоб нижня сторона торкалася землі. І залишаємо висихати. Коли все готове – розмальовуємо на свій розсуд.

Також таким чином можна зробити курчат:

А ще можна виготовити симпатичного гарбуза. Залийте в панчоху суміш цементу, і зробіть кульку. Зв’яжіть капронову панчоху у вузол і трохи притисніть всередину. Обмотайте кульку пополовині товстою мотузкою, а потім розділіть на 4, 6 і 8 сегментів. Так ви отримаєте скибочки гарбуза.

Також із бетонної суміші можна виготовити наступне:

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

Джерело: tasdevri.net

Зберегти в Pinterest