Секрет створення харизматичного зайченяти: чарівна іграшка-п'ятихвилинка

Чарівне зайченя може стати улюбленою іграшкою для малюка, використовувати симпатягу можна і для створення великоднього декору. При цьому часу на роботу піде мінімум, а результат однозначно порадує. Повірте, все, що може стати в нагоді для реалізації ідеї, гарантовано є в будинку у творчої людини.

В якості основи для зайчика використана однотонна тканинна серветка квадратної форми. Серед допоміжних матеріалів гумки для грошей, які легко замінити розрізаними на частини надувними кульками, папір і фломастери.

Квадратну серветку складаємо на кут. Потім по черзі защипуємо тканину, яка припадає на кути вершин трикутника, щоб сформувати вушка, фіксуємо її за допомогою гумки, а потім підрівнюємо, щоб остаточно надати потрібну форму.

Розправляємо трикутник з вушками, а потім акуратно скатуємо тканину трубочкою, рухаючись від основи до вершини. Отриману смужку згинаємо навпіл. Орієнтиром якраз виступають вушка. Підхоплюємо тканину безпосередньо під вушками і додатково скріплюємо гумкою. В результаті отримуємо голову майбутнього зайки. Решту нижніх кінців тканини вкладаємо один в інший за принципом лялечки, розрівнюємо, щоб позбутися складок, а потім загинаємо вниз і завертаємо до голови. Далі знову скріплюємо зайчика гумкою, захоплюючи обидві частини серветки.

В черговий раз скориставшись гумками, роз’єднуємо передні лапки, а потім, натягнувши тканину назад, формуємо хвостик.

В середину вушок вкладаємо трохи вати. Очки і носик просто малюємо на папері, а потім вирізаємо і приклеюємо.

Імпровізованою галявиною є овал з кольорового паперу або картону, доповнений по колу зеленою травичкою. Траву найкраще робити з двостороннього кольорового паперу, зробивши попередньо розмітку олівцем з урахуванням підгину. Далі залишається лише посадити зайчика на галявину і знайти для нього гідне місце.

Більше подробиць, що стосуються перетворення звичайної серветки в чарівну іграшку, в відео нижче:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest