Як із модного журналу! Святкова великодня композиція із доступних матеріалів

Симпатичний кролик став для нас одним з атрибутів Великодня зовсім недавно. Це віяння прийшло з-за кордону і додало краси. Саме цей кролик зібрав в собі всі риси майбутнього свята – традиційно забарвлені яєчка і прекрасні весняні квіти.

Шаблон для створення святкового декору:

Якщо у вас є непотрібна фанера, то можна вирізати силует кролика. Якщо немає – згодиться і звичайний картон від коробок. Обведіть силует і виріжте за допомогою канцелярського ножа. Вирізуйте акуратно – яйце з середини теж знадобиться. Для кращої міцності вам знадобиться як мінімум по дві деталі кролика і яйця, які потрібно склеїти між собою.

Для отримання цікавої фактури покрийте поверхню будівельної шпаклівкою. Не забудьте ретельно промазати торці. Після висихання першого шару, покрийте кролика і яйце ще одним, а потім пройдіться по поверхні дрібним наждачним папером. Після цього покрийте поверхню кролика і яйця світлою нейтральною фарбою – на такому тлі яскраві квіти будуть виглядати більш цікаво.

Наріжте фоаміран зеленого кольору на прямокутники 3*2 см. Надайте форму загострених торочкуватих по краях листочків. З кольорового (білого) фоамірану виріжте квадрати 3*3 і 2*2 см. Ці заготовки потрібно округлити, щоб вийшли пелюстки. Якщо фоамірану потрібного кольору не виявилося, можна затонувати білий за допомогою олійної пастелі. Для того, щоб пелюстки виглядали більш натурально їх потрібно зробити тоненькими, трохи розтягнувши і загнувши. Це можна зробити шляхом попереднього їх розігріву на прасці.

Склейте між собою навхрест 8-15 великих пелюсток, потім просто згорніть “стрічку” у квітку, підклеюючи в потрібних місцях термоклеєм. В якості стебла використовуйте дріт, обмотаний зеленою флористичною клейкою стрічкою. Знизу наклейте чашолисток.

Дрібні жовті квіточки формуються прямо на дроті. Для цього пелюстки наклеюються по колу.

Зафіксуйте кролика на підставці-яйці за допомогою дрібних цвяхів. Додатково закріпіть фігури між собою за допомогою клею.

Квіти, гілочки і цукрові ягідки приклейте до самої підставки, а також на спинку кролика. Композицію прекрасно доповнять кольорові пінопластові яйця і рожевий бантик на шиї вухатого.

Ще більше подробиць для виготовлення цього пасхального декору – в відео нижче:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest