Найпростіший спосіб зробити красиву сніжинку для декору або на ялинку

Напевно, у багатьох зі сніжною порою та зимовими святами асоціюється насамперед сніжинка, а отже, і в прикрасах для цієї пори року ми часто зустрічаємо саме сніжинки. Звісно, ​​куди ж узимку без цих витончених красунь?

Зробити ж гарну сніжинку для декору або ялинки можна дуже просто самотужки. Причому така сніжинка може вийти по-справжньому унікальною, прямо як справжні сніжинки, кожна з яких має свою структуру та малюнок.

Вам знадобляться:

  1. скло;
  2. аркуш паперу;
  3. жирний крем;
  4. гарячий клей;
  5. клей ПВА;
  6. глітер;
  7. декор;
  8. акриловий лак чи лак для волосся;
  9. стрічка чи мотузка для підвішування.

Для початку на аркуші паперу малюємо або роздруковуємо майбутню сніжинку. Потім кладемо малюнок під скло, яке зверху змащуємо будь-яким досить жирним кремом.

Далі беремо клейовий пістолет і обводимо на склі сніжинку. Даємо клею застигнути, після чого акуратно знімаємо сніжинку зі скла. За бажання з більш плоского боку сніжинки можна нанести ще один шар клею, тоді вона вийде більш об’ємною.

При необхідності приклеюємо до сніжинки петлю-підвіс, яку можна сформувати за допомогою гарячого клею. Потім змащуємо її поверхню клеєм ПВА. Поки клей не висох посипаємо заготовку блискітками.

Після висихання клею додатково закріплюємо блискітки за допомогою акрилового лаку або лаку для волосся. Додатковий декор за бажанням. От і все! Це справді найпростіший спосіб зробити красиву сніжинку самотужки.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest