Чудовий осінній декор для дому практично з нічого. Робимо гарбуза

Гарбузи вже давно стали мотивом осінніх композицій. Зроблені з тканини, пластмаси, кераміки, глини вони створюють осінній затишок і привносять особливий настрій в будинок. Зроблені гарбуза самотужки, адже цей процес не займає багато часу, а матеріали для нього знайдуться в кожному домі.

Несильно надуту повітряну кульку перетягніть шпагатом, надаючи йому схожості з гарбузом. Для зручності витки можна фіксувати за допомогою шматочків скотчу.

Клей ПВА розводимо водою 1:1 і нарізаємо на смужки паперові рушники. Вмочуємо шматочок за шматочком папір в клейовий розчин і прикладаємо до майбутнього гарбуза.

Після того, як заготовка буде покрита декількома шарами паперу (прогалин бути не повинно), залишаємо її до повного висихання, а потім проколюємо кульку і витягаємо її разом з мотузкою.

Із згорнутого трубочкою і промазаного ПВА шматочка паперового рушника формуємо хвостик, вставляємо його в отвір і закріплюємо за допомогою клею та обривків паперу.

Після повного висихання заготовки, беремо акрилові фарби «гарбузових» квітів і фарбуємо поробку. Для міцності бажано покрити поверхню шаром акрилового лаку.

Після висихання насолоджуємося результатом і створюємо композицію!

Ще більше деталей процесу – в відео нижче.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest