Милий і дуже простий їстівний великодній декор з доступних продуктів

Чималу частину святкового настрою створює декор. А незабаром свято Великодня і багато господинь роздумують над тим, як же їм прикрасити свій святковий стіл. Можна, наприклад, підготувати ось такий милий великодній декор. Виглядає він професійно, а робиться дуже просто і з доступних продуктів.

Вам будуть потрібні:

  • 220 г цукрової пудри;
  • сіль;
  • лимонна кислота;
  • 20 г яєчного білка;
  • харчові барвники;
  • шоколад;
  • спирт;
  • кондитерський мішок.

Для декоративних їстівних яєць потрібно підготувати «тісто». Для цього до білка додаємо дрібку солі і дрібку лимонної кислоти. Якщо ви боїтеся використовувати сирий білок, його можна замінити пастеризованим або сухим – альбуміном. Потім збиваємо білок до легкої піни, після чого в 3-4 прийоми додаємо до нього цукрову пудру. Перед додаванням цукрову пудру необхідно просіяти, щоб в «тісто» потрапила тільки найдрібніші частинки.

Спочатку «тісто» вимішуємо лопаткою, потім – руками. В результаті у вас повинна вийти маса, що нагадує мастику. Вона повинна добре тримати форму і не липнути до рук. Якщо «тісто» розсипається, ви переборщили з цукровою пудрою, не турбуйтеся, просто додайте трохи води.

Коли «тісто» готове, можна починати формувати з нього яйця: формуємо кульку і звужуємо її до верху. Тарілку, на яку ви будете складати готові фігурки, варто обтягнути харчовою плівкою, щоб при сушінні нічого не прилипло. Цукрова маса дуже легко забарвлюється: досить вмішати в неї пару крапель барвника. Якщо під час ліплення «тісто» підсохнуло і почало розсипатися, змочіть пальці в воді. Готові яйця залишаємо сушитися приблизно на 6 годин, а краще – на ніч. Щоб прискорити сушку, можна поставити їх на радіатор опалення.

Тепер можна підготувати гнізда для яєць. Для цього нам буде потрібний шоколад, в нашому випадку темний. Але спершу підготуємо «обладнання»: невелику ємність (по діаметру майбутнього гнізда) і спирт. І ємність, і спирт повинні бути дуже холодним, тому прибираємо їх на деякий час в морозильну камеру.

Шоколад топимо в мікрохвильовій печі імпульсами по 10-15 секунд. Коли розтопиться, приблизно третину від всієї маси просто перемішуємо його до тих пір, поки шоколад повністю не розтопиться за рахунок власного тепла. Тепер потрібно діяти швидко: перекладаємо шоколад в кондитерський мішок, а спирт переливаємо в ємність. Формуємо гніздо: круговими рухами виливаємо шоколад в ємність зі спиртом, він миттєво схоплюється. Якщо ви хочете зробити багато гнізд, то варто використовувати крижану баню.

Всі «деталі» готові, залишилося їх тільки задекорувати. Для цього можна використовувати харчові барвники, золотий кондурін або, наприклад, какао-порошок. Щоб перетворити какао в фарбу, потрібно просто розвести його спиртом.

А нижче ви можете подивитися відео про те, як зробити цей милий великодній декор самотужки:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest