Досить незвичайна ідея використання старих шапок

Мабуть, всі речі з часом або зношуються або виходять з моди, або просто перестають нам подобається. Однак кожній речі можна дати друге життя, причому часом досить незвичайне. Здавалося б, що можна зробити зі старої шапки?

А її можна перетворити в дуже цікаве кашпо або горщик.

Вам будуть потрібні:

  • шапка;
  • цемент;
  • клей ПВА;
  • фарби;
  • акриловий лак.

Вибравши і підготувавши шапки, готуємо розчин для роботи. Для нього беремо 1 л води, 2-3 ст. л. клею ПВА і 1 кг цементу, все змішуємо. У розчин опускаємо шапку, даємо їй добре просочитися. Потім трохи віджимаємо шапку і одягаємо на будь-яку форму, наприклад, дно 5-літрової пляшки.

Якщо шапка грубої в’язки, то в цьому випадку краще використовувати каркас, який залишиться і в готовому виробі. Як каркас можна використовувати пластмасовий горщик, так ви зможете урізноманітнити ще й форму. Також при бажанні можна трохи наростити, а заодно і прикрасити майбутній горщик рюшами. Для цього також вмочуємо тканину в цементний розчин і розкладаємо по верху горщика.

Всі заготовки залишаємо сушитися приблизно на добу. Потім готуємо розчин для зовнішнього зміцнення горщиків: 0.5 л води і 2 ст. л. клею ПВА. Щоб зміцнити горщики зсередини використовуємо розчин з 0.5 л води, 2 ст. л. клею ПВА і 2-3 ст. л. цементу. Коли зміцнення висохне, покриваємо горщики акриловим лаком, даємо висохнути.

В принципі горщики вже готові, тепер їх залишилося тільки пофарбувати, хоча це зовсім не обов’язково!

‘Основний колір горщика можна зверху трохи затонувати іншим, контрастним кольором.

А нижче ви можете подивитися детальне відео про те, як перетворити стару шапку в чудовий квітковий горщик:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest