Ідея для творчості: цікавий декоративний матеріал зі звичайної губки

Сьогодні великою популярністю у всіляких виробах і декорі користується декоративний мох, яким можна прикрасити практично будь-який елемент. Цілком доречний він і в різдвяних прикрасах. Зробити ж такий мох можна і самостійно, причому досить просто, наприклад, зі звичайної губки. А ще з такою губки можна зробити головний новорічний символ – ялинку!

Вам будуть потрібні:

  • поролонова губка;
  • акрилова фарба

На першому етапі розділяємо губку на 2 частини: м’яку відокремлюємо від жорсткої. Потім працюємо тільки з м’якою частиною, її рвемо на маленькі-маленькі шматочки. Така губка досить сильно електризується, тому для зручності роботи, варто намочити її в воді.

Тепер шматочки губки потрібно пофарбувати, найкраще для цього використовувати акрилову фарбу. Фарбу розводимо водою, але не дуже рідко. Далі опускаємо шматочки губки в фарбу, даємо їй напитися, після чого стискаємо губку і викладаємо її сушитися на аркуш паперу.

Сохне губка дуже швидко, адже велика частина рідини з неї вже стекла. Після висихання губка не стане жорсткою, вона залишається такою ж м’якою та еластичною. Кінцевий матеріал може мати найрізноманітніші кольори, розміри і форму.

Поролон можна використовувати і в якості самостійного матеріалу. Наприклад, напередодні новорічних свят дуже актуальні всілякі ялинки, можна їх зробити і з поролону. Для цього вирізаємо з нього трикутник, а потім по всій поверхні відщипуємо у цього трикутника маленькі шматочки.

Підготовлену ялинку фарбуємо акриловою фарбою, розведеною водою, стискаємо, щоб вийшла зайва рідина та сушимо.

Готову ялинку можна «припорошити» білою фарбою, зімітувавши сніг і перев’язати мотузкою, а потім використовувати її у всіляких комбінаціях і виробах.

А нижче ви можете подивитися детальне відео про те, як зробити мох і ялинки з губки своїми руками:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest