Шикарна 3D ялинка: просто зігни папір і отримай чудовий декор (майстер клас + відео)

В руках обізнаної людини звичайний аркуш паперу може, немов за помахом чарівної палички, перетворитися в шикарну новорічну ялинку. І все це при мінімумі зусиль! Справитися з завданням зможе навіть дитина, настільки тут все елементарно. Ніякої проклейки і додаткової збірки. Доведеться зробити кілька насічок ножицями, але не більше. Повірте, на роботу навіть при відсутності підготовки піде трохи більше 5 хвилин.

Основою пухнастої ялинки є квадрат. Використовувати в роботі можна будь-який папір. При цьому варто врахувати, що висота паперової красуні буде відповідати зігнутому навпіл аркушу. При бажанні з одного аркуша А4 можна зробити відразу 3 ялинки: 1 велику і 2 маленьких.

У цій поробці важливо позначити всі місця згинів інакше моделювати буде складно. Першочергове завдання – зігнути аркуш навпіл, потім розгорнути його, повернути на 45 градусів і ще раз зігнути. В результаті розгорнутий лист буде розділений на 4 квадрати.

Далі робимо те ж саме, але повернувши аркуш кутом до себе.

Складаємо заготовку ромбом. За рахунок добре позначених граней, деталь, яка в нас вийшла, можна перегортати немов  сторінки книги, переходячи від одного ромба до іншого.

Кожна з віртуальних “гілочок” заготовки здвоєна. Працювати будемо з кожною із них окремо. Завдання полягає в тому, що потрібно поставити “гілочку” ребром і, притримуючи краї, натиснути на неї зверху, а потім позначити згини. Зробити так потрібно 4 рази, пересуваючись по колу від однієї “гілочки” до іншої.

В отриманій заготовці “відрізаємо зайве”. Тепер віртуальних “гілочок” вже не 4, а 8 Форма майбутньої ялинки вже задана. Робимо надрізи по обидва боки заготовки, дотримуючись симетрії.

Далі працюємо з кожним з 8 фрагментів окремо. Завдання – зробити від кожного надрізу загин вниз. Коли всі загини на деталі зроблені, “перегортаємо” її і переходимо до наступної.

Коло пройдено – ялинка готова!

Більше подробиць, що стосуються виготовлення об’ємної паперової ялинки, в відео нижче:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest