Виготовляємо модну сумку-мішок із круглим дном самотужки

Зараз стали дуже популярні сумки-мішки з круглим дном або по іншому торби. Сумку-мішок можна зустріти в колекціях багатьох модних будинків, таких як Chanel, Alexander Wang, Lauren Merkin і інші. Сумка-торба дуже зручна, містка, практична і багатофункціональна, і особливо цінується молоддю. Сумка-мішок шиється з високими стінками і круглим денцем, може мати як одну, так і дві ручки. Але принцип відкривання і закривання такої сумки один – стягування і розтягування ремінця. Сьогодні ми розповімо, як зшити сумку-мішок з круглим дном.

Ми будемо шити ось таку чудову сумку-мішок з круглим дном і підкладкою. Сумка-торба має одну ручку і шнурівку-стрічку. Таку сумку можна носити на плечі.

Викрійка сумки-мішка досить проста:

Матеріали для зовнішньої частини сумки:

  • відріз щільної тканини 28*87 см для бічних стінок
  • коло діаметром 27 см для дна сумки
  • відріз тканини 30*19 для внутрішньої кишені
  • відріз тканини для ручки 70*4 см
  • металеві кільця діаметром 15 мм – 8 штук
  • одна стрічка або шнурок

Матеріали для підкладки:

  • відріз тканини 29*87 см для бічних стінок
  • коло діаметром 27 см для дна

Як пошити сумку-мішок з круглим дном

Спершу розкроїмо всі деталі майбутньої сумки. Пришийте на підкладковий відріз тканини кишеню. Краї підкладки підверніть і обробіть швом зигзаг.

З’єднайте бічні сторони підкладки і зшийте їх, залишивши невеликий отвір 8-10 см через який потім можна буде вивернути сумку. Виверніть підкладку навиворіт, поставте її на кругле дно. Краї круглого дна і отриманого циліндра з’єднайте шпильками, прострочіть на машині по колу.

Також зшийте зовнішню частину сумки-мішка. На бічній зовнішній частині вже не треба залишати отвори для вивертання сумки.

На даному етапі необхідно пришити ручку до сумки:

Коли ручка буде пришита, можна пришивати підкладку. Виверніть підкладку навиворіт і надіньте її на сумку. Тобто маємо отримати дві деталі: зовнішню і внутрішню лицем до лиця. Ручку сумки залиште всередині, як на фото нижче.

Якщо ви не зробили отвір в підкладці, то невеликий отвір можна залишити при пришиванні підкладки до сумки.

Зшийте верхні краї сумки, виверніть сумку через отвір на підкладці. Отвір зашийте потайним швом. Встановіть підкладку на своє місце.

Ось така сумка-мішок вийшла в результаті. Залишилося тільки зробити отвори по верхньому краю сумки, встановити на отвори кільця і просунути красиву стрічку! Щоб сумка мала акуратний вигляд, встановіть кільця на рівній відстані один від одного, наприклад з кроком 3 см.

Тепер ви знаєте, як пошити сумку-мішок з круглим дном, і з легкістю пошиєте свою красиву, унікальну і модну річ, яку неможливо буде купити в магазині. Творчого натхнення вам!

Джерело: fairy-hobby.ru

Зберегти в Pinterest