Витончені та вишукані шарфи-кольє своїми руками

Шарф може не тільки зігріти вас в холоднечу, але і кардинально змінити образ, додати елегантності та вишуканості. А якщо це не просто шарф, а шарф-кольє, то він ще додасть образу шарму і чарівності. Шарф-кольє виконає відразу дві функції – він зігріє в холодну погоду і стане родзинкою образу.

Щоб зробити такий аксесуар виберіть шарф або косинку з легкої, приємної, м’якої тканини. Ще вам знадобиться декоративна фурнітура:  бейли, кулони, намистини з широким отвором, кільця. Також для роботи можуть знадобиться плоскогубці і круглогубці.

Незважаючи на масивний вигляд, вся фурнітура легка, так як зроблена з легких сплавів металів. Всю фурнітуру можна знайти в магазинах для рукоділля, в відділах для бісероплетіння, а також в швейних магазинах. Протягніть шарф через декоративні кільця, бейл, підвісьте кулон або зберіть намисто і прикріпіть його до кінців шарфа – всі подальші дії залежать тільки від вашого смаку і уяви. Не сумнівайтеся: підсумком ваших старань неодмінно виявиться красивий і неповторний виріб!

Шарфи-кольє. Ідеї

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

Джерело: fairy-hobby.ru

Зберегти в Pinterest