Сумка в техніці макраме. Модний аксесуар для літнього образу. Майстер-клас

Доповнити ніжний літній образ можна за допомогою стильної сумки. В цьому році в моду повертаються прості сумки в стилі макраме, які легко можна зробити самотужки. Для роботи краще використовувати товсту синтетичну пряжу з гладкою текстурою. Вузлик за вузликом Ви зможете створити унікальну річ для свого літнього гардеробу.

Для роботи буде потрібна пряжа, а також дерев’яні ручки, їх можна придбати в магазині з товарами для рукоділля, або зняти з будь-якої старої сумки.

Підготуйте 32 відрізки мотузки, кожен з яких повинен мати довжину по 28о см. До кожної ручки прив’яжіть по 16 ниток, використовуючи глуху петлю, яка також відома як вузол «голова жайворонка». Далі, з кожних чотирьох ниток почніть зав’язувати квадратні вузли, як це показано на малюнку.

У наступному ряду залиште дві перші нитки вільними і зав’яжіть квадратний вузол. Продовжуйте робити такі вузли до кінця ряду.

Продовжуйте плетіння квадратних рядів, чергуючи схеми першого і другого ряду. У вас повинно вийти 6 таких рядів.

Коли дійдете до кінця 7-го ряду на одній ручці, з’єднайте нитки на лівій ручці з нитками на правій. Продовжуйте плетіння квадратних вузлів таким чином до 10 ряду.

Коду Ви дійдете до 10 ряду, почніть залишати деякий простір між рядами. Це зробить вашу сумку більш об’ємною і місткою в нижній частині.

Після того, як закінчите 15 ряд, складіть сумку навпіл, поєднавши ручки, і сплетіть бічну і нижню сторону сумки, використовуючи звичайний щільний вузол. Зв’язуйте між собою одну нитку з передньої частини сумки і одну з задньої (аналогічно з бічною частиною сумки).

Ви можете зробити бахрому, трохи обрізавши мотузки до однакової довжини, або вивернути сумку на іншу сторону, в результаті чого її основа буде рівною.

На цьому процес виготовлення стильної сумки, яка доповнить літній образ, закінчений. Найприємніше, що Ви можете зробити сумку будь-якого розміру і кольору під різні вбрання.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest