Приголомшливі речі в техніці гавайський квілтінг: техніка, схеми та ідеї (+ відео майстер-клас)

Гавайський квілтінг – дуже цікава техніка, яка дозволяє зі звичайних клаптиків тканини створювати витвори мистецтва. Так, робота копітка, але не складніше вирізання однакових шестигранників, тому варто з нею познайомитися з ближче.

Техніка гавайський квілтінг

У техніці гавайський квілтінг об’єдналися дві технології: аплікація на тканині і техніки виготовлення паперових сніжинок.

Вона полягає в тому, що на основу, вирізану з одного шматка тканини у формі квадрата, прикріплюється орнамент (мотив, аплікація), який закріплюється посередині і по краях. Квадратна основа складається навпіл два рази і потім вже по діагоналі два рази. Можна випрасувати дані згини, щоб наочно було видно лінії, до яких в подальшому будуть пришиватися аплікації.

Потім береться квадрат для самого орнаменту, складається 2 або 4 рази (як ми складаємо квадрат паперу, а потім вирізаємо з нього сніжинку), дивлячись яка частина аплікації задана шаблоном. Шаблон для аплікації може бути поданий на 1/4 або 1/8 частини всього орнаменту. В принципі, такий орнамент навіть не обов’язково десь шукати. Адже ми всі прекрасно вміємо вирізати сніжинки – ось і готовий шаблон для творчого пошуку.

Потім аплікація пришивається вручну до основи, закріплюється посередині і краях. Орієнтиром для кріплення нашої аплікації-сніжинки можуть служити випрасувані заздалегідь згини на основі.

Поступово краї аплікації потрібно спочатку прикріпити до основи, а потім пришити потайним швом. В кінці виріб пришивають по контуру аплікації, повторюючи стіжки через рівні відстані.

Відео майстер-клас: гавайський квілтінг

Гавайський квілтінг: схеми

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

Речі, виготовлені в техніці гавайський квілтінг: ідеї для реалізації

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

#21

#22

#23

#24

#25

Джерело – sozdavaisam.ru

Зберегти в Pinterest