20 робіт від дизайнера прикрас, яка забула, що творити магію поза Хогвартсом заборонено

На своєму сайті київський дизайнер прикрас Олена Осадча (Instagram) стверджує, що створює прикраси з полімерної глини, напівдорогоцінного каміння та металів. Але навіть недосвідченій людині зрозуміло, що насправді все тримається на заклинаннях, загадкових ритуалах і сюрреалізмі.

Ми зачаровані кожною деталлю цих скульптур і прикрас і гадаємо, яка історія ховається за їхніми персонажами.

#

#

#


Крім прикрас і невеликих скульптур Олена створює блокноти ручної роботи. Писати в них ручкою здається майже поганим тоном – інша справа пером!

#

#

#

#

Олена не дотримуватися одного напрямку: їй швидко стає нудно. Створивши перші роботи в дусі стімпанка, вона переключилася на готику, бохо, вікторіанський стиль та інші мотиви. Її творчий фокус постійно зміщується, але при цьому авторський почерк зберігається.

Олена черпає натхнення в історії стародавніх цивілізацій, в міфах і легендах, магічних елементах і символах. Дівчина не просто любить анімалістику: в своїх роботах вона іноді використовує справжнісінькі кігті, ікла та інші частини тіл тварин, але підкреслює, що при цьому не страждає жодна жива істота. «Це може звучати дико і навіть лячно, але я вірю, що таким чином даю цим прекрасним створінням можливість перевтілитися в мистецтві».

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

#

Джерело vsviti.com.ua

Зберегти в Pinterest